Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Lapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėmLapsi i pazėvėndėsueshėm

Lapsi Lapsi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 30
 1. Qika^Me^Kule
  25-07-12 23:20
  Qika^Me^Kule
  Sa po lexova kete shkrim te Anna , qy je feju a? hajdeee inshalla plakeni bashke , une me vonese i degjoj gjerat :D
 2. YanYan
  18-06-12 21:39
  YanYan
  Mik, u hupe krejt. Me ka marre malli me lexu nga ty e me u ba nje dore me Annen e te tjere si dikur ktu. Uroj te jesh mire e te jesh duke ba qejf :)
 3. ~AnnA~
  17-06-11 20:47
  ~AnnA~
  Hajde urime e perhajr fejesa :) u be kesmet te haj bakllaven qekur e pres :)
  Te deshiroj cdo te mire ty dhe nuses :)
 4. YanYan
  02-06-11 05:47
  YanYan
  Kush te ka imponu ty si i shkapeta tan :D U ban ktooo :P
  Shum mire po bake. Un jo keq, mbarova sezonin e tani vec pune deri ne gusht ne pune. Aj dont think aj uill tejk e vekejshen dho...
  Ika per sonte, naten!
 5. YanYan
  01-06-11 19:16
  YanYan
  Mik, faleminderit per pershendetjen :) U be kohe qe ste kam pa online, edhe pse edhe une kam ba shume mungesa. Uroj qe ky mesazh te t'gjeje shendosh e mire e me plot frymezim per me shkru :)
  Me t'mira e ishalla shifna ktej shpejt!
 6. ~AnnA~
  22-03-11 16:18
  ~AnnA~
  eu mer cun, ti sa vjen e shtyn terminin hahaha
  ani, per hajr e me te mira...kismet veres te haj bakllaven :D
  Kalo mire mik!
 7. ~AnnA~
  22-03-11 16:13
  ~AnnA~
  flm per perqafimet e per bakllavane, po une pres te me thuash lajmin e te te uroj edhe publikisht(nese do me lejosh-kuptohet) :)
  Une mire kam qene, ja ne pune, por sot disi me e lire edhe per te hyre kendej
  Te deshiroj pasdite clodhese...
 8. ~AnnA~
  22-03-11 15:56
  ~AnnA~
  Nje pershendetje te sinqerte per mikun tim qe ende nuk ma ka sjelle bakllaven e qe une pres me padurim! :D
  Shpresoj te kesh qene mire...
 9. YanYan
  19-03-11 16:55
  YanYan
  Nje pershendetje per ty mik! U ba kohe e gjate pa te pa on e thash po kaloj iher ka faqja jote. Te uroj nje fillim jave te mbare :)
 10. ~AnnA~
  03-03-11 17:58
  ~AnnA~
  te deshiroj mbremje te kendeshme laps e flm per bakllaven :)

About Me

 • About Lapsi
  Vendndodhja
  Ne ngjyren e ndergjegjes
  Interesat
  Te lahem me ngjyre
  Profesioni
  Te shkruaj
  Motoja
  Beso dhe lufto
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Lapsi ėshtė i shenjtė, mirėpo nuk ėshtė shenjtėri tė shkruash ēmendurira...

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-02-23 20:21
 • Anėtarėsuar: 02-11-09
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 4 of 4

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.