Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Roselina i vlerėsuar jo keq

Roselina Roselina nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. blertoni
  07-12-12 14:59
  blertoni
  pershendetje qenke rosa e vertet t euroj argetim te mir
 2. Oqeani
  26-09-12 21:05
  Oqeani
  Te pershendes ...

About Me

 • About Roselina
  Vendndodhja
  Qetu dikun...
  Interesat
  Muzika dhe udhetimi
  Profesioni
  Te gjitha nga pak??
  Motoja
  Jeta ashte e bukur nese din ta jetosh ate!!!
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Jeta ashte nje liber i hapur,ku gjdo dit lexon nje flet!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 26-09-12 22:04
 • Anėtarėsuar: 05-10-09
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.