Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

mis_peja e ka pezulluar reputacionin

mis_peja mis_peja nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • About mis_peja
    Interesat
    vizatimi, muzika dhe kercimi

Statistics

Totali Postimeve
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 13-01-05 09:17
  • Anėtarėsuar: 25-10-04
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.