Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

toni toni e ka pezulluar reputacionin

toni toni toni toni nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About toni toni
  Vendndodhja
  00
  Interesat
  bisede
  Profesioni
  00
 • Firma
  Ju lutem jini te degjueshem dhe nese kjo eshte e nevojshme ju urdheroi .
  -toni toni

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-07-05 10:43
 • Anėtarėsuar: 04-12-04
 • Referime: 1

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to toni toni Using...
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17350

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.