Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm

Luana Luana nuk ėshtė nė linjė

Luanesha

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 30
 1. Buqja_ch
  30-06-11 18:29
  Buqja_ch
  te fala Prishtines ............ klm
 2. Luana
  22-05-11 17:51
  Luana
  ahahaha Kali-mero ,kam me ndejt ne penxhere deri sa ta shoh njerin live , eh kur ta shoh atehere e qes nje happy photo ...T'pershendes Kalimero
 3. Kalimero
  22-05-11 14:55
  Kalimero
  dejuzko viq tu m'kshiren pur pingjere pu riin,ik be ma qanenaj se pum vjen mare qy :D
 4. Luana
  15-05-11 01:07
  Luana
  Flm shume Turist ..qka na ke humb allahile ...te pershendes qum qum
 5. turisti
  15-05-11 00:08
  turisti
  Selam ,Loqkumades Canadas.............
 6. Luana
  07-05-11 08:26
  Luana
  Mire se erdhe ne keshtjellen time Llepotan :D
  Te falemnderoj per urimet e juaja ..gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj dite te kendshme !
 7. Hajra
  07-05-11 07:14
  Hajra
  ...prano pershendetje te perzemerta nga une Hajra e nderuara Luana,
 8. Luana
  06-05-11 06:55
  Luana
  Flm shume e dashur Albonita , gjithashtu te deshiroj qdo gje ne jete ....te qaf edhe une ty qum qum :D
 9. Albonita
  05-05-11 23:06
  Albonita
  Luana Zemra.... te pershndes Zemrsishte dhe deshiroja gjitha te miret ne jete...me plot sinceritet dhe Ngrohetesi te percafoj nga Large.

  Rrespket .
 10. Luana
  04-05-11 18:35
  Luana
  ahahhahaah Kalimero , ti je =1 ...je person i pa par ..kam nder dhe respekt per ty ...edhe pse nuk te kerkova asgje prej teje ....te pershendes nga loqka e xemles :)

About Me

 • About Luana
  Motoja
  Lėri tė tjerėt tė flasin e tė shikojnė , ti vazhdo e bėj atė qė e mendon
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 17-10-16 01:02
 • Anėtarėsuar: 09-11-03
 • Referime: 5

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 20

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.