Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm

Luana Luana nuk ėshtė nė linjė

Luanesha

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 30
 1. Kalimero
  04-05-11 13:19
  Kalimero
  kshire mare dejuzken qish pum purqaf tinza qyty-qene,une pu kam qef qatjeqene mum pa qata dostat se pum zhelozojn tibe,u llaken .puqum puqum masi pu ki qef :D;D
 2. Idila
  07-03-11 22:10
  Idila
  Pėrshėndetje yllo! :))
 3. Loloku
  03-03-11 17:44
  Loloku
  Tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 4. Buqja_ch
  24-01-11 09:29
  Buqja_ch
  Luana leshom me se perseri kthehem ahahah per 15 dite e di qe nuk merzitesh ...
 5. Luana
  24-01-11 07:32
  Luana
  Buqe * Turist * Idila * Anna dhe Vjeshta ju pershendes shume dhe flm shume qe me vizituat ne profilin time* Vjeshta per zotin jo qe kam humb vetem ketu me beso se kam humb gjithekund * me ka marr malli te shkruaj me gjithe ju ....ju perqafoj te gjitheve me rend
 6. vjeshta
  23-01-11 22:17
  vjeshta
  Qaf edhe nga une shume Luana ! Po ku je ? Veq mos me thuaj se nuk ke kohe se nuk eshte aresye kjo ? Te pershendes .:)
 7. ~AnnA~
  18-01-11 22:08
  ~AnnA~
  Pershendetje luaneshe dhe flm. :)
  Deshiroj nje mbremje te kendeshme ngado qe te gjendesh ne keto momente....
 8. Idila
  18-01-11 19:18
  Idila
  Tė falemnderit* gjithashtu tė pėrshėndes shumė edhe ty e kėndshmja Luaneshė! :)
 9. turisti
  02-01-11 14:09
  turisti
  [B][I]Pershendetjet me te sinqerta per ty e nderuara.[/I][/B]
 10. Buqja_ch
  02-01-11 12:18
  Buqja_ch
  Nga zemra te uroi qe ky vite te jet vite i gezimev tua ,te pershndes e te qafffiiiiiiii fort

About Me

 • About Luana
  Motoja
  Lėri tė tjerėt tė flasin e tė shikojnė , ti vazhdo e bėj atė qė e mendon
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 17-10-16 01:02
 • Anėtarėsuar: 09-11-03
 • Referime: 5

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 20

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:41.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.