Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm

GURI SYLAJ GURI SYLAJ nuk ėshtė nė linjė

Moderator

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 11
 1. elvio
  10-06-20 09:18
  elvio
  Edhe 100 zotni i nderuar Guri Sylaj.Pranvere ne jeten tuaj. :) Ju nderoj !
 2. gjini
  08-10-14 22:15
  gjini
  Guri te pershendes nga
  zemra dhe te uroj gjith te mirat ne familje dhe ty personalisht
 3. turisti
  10-06-13 15:14
  turisti
  Urime ditelindja i nderuar.Jete te gjate dhe te lumtur deri 100 vjet.
 4. lirik
  11-07-12 10:00
  lirik
  njeriu qe po me diskriminon ne fjalen e lire per inati esht ky guri sylaj
 5. Llapi
  12-12-11 23:00
  Llapi
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 6. Llapi
  12-12-11 22:57
  Llapi
  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 7. roadrunner
  28-10-11 07:03
  roadrunner
  Ju faleminderit shume Guri. Te deshiroj nje dite dhe vikend te mbare dhe te shendoshe ty dhe familjes suaj.
 8. Dallandyshja_718
  25-07-11 23:31
  Dallandyshja_718
  Pershn'etje Baci Gur! Uroj t'jesh mire kudo qe je,. Eja t'rrim noj'here, se e pat kta, shkou e shuma e pet e paka...
 9. murrizi
  10-06-11 03:27
  murrizi
  Urime ditlindja o Guri Sylve, u rritsh e i bofsh njiqind vjet
 10. Qika^Me^Kule
  29-05-11 16:46
  Qika^Me^Kule
  Pershendetje i nderuar nje fillim jave te mbar per ty te uroi !!

About Me

 • About GURI SYLAJ
  Vendndodhja
  Gjermani
  Profesioni
  punetor
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-05-22 19:37
 • Anėtarėsuar: 21-03-05
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.