Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

achiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėmachiles i pazėvėndėsueshėm

achiles achiles nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. almalik
  29-01-12 04:31
  almalik
  ooo ta dhifsha me kryq e me cka ki oj pjell e felliqur,se ne ate shkrimin qe ma paskan fshire te tregova se me ke keqkuptuar se nuk e pata une fjalen per ate rastin e pedofilit qe ke aty por femrat e sotit te pjekura nga mosha qe po ecin gjysemlakuriq rruges.,dhe nuk thashe askund qe kam pas kontakte seksuale me meshkuj ojjjj pjell e flliqt e perpara se me hanger mut e me sha analizoi pak fjalet se cka kam thene,po ske faj ti se ti ka qorru zoti me sy,me vesh po besa edhe truni nuk te funksionon siq duhet

About Me

 • About achiles
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 19-10-12 16:18
 • Anėtarėsuar: 03-07-11
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.