Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm

Gentiana Gentiana nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Dali!Keq!ch
  24-12-11 02:33
  Dali!Keq!ch
  Pershendetje ku do qe te ndollesh, ju uroj nje fillim viti sa me te mire e te mbar ty e farefisit e gjithe shoqeris tuaj.
  dali..2005
  http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16116&langid=3

About Me

 • Firma
  Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 21-04-13 14:33
 • Anėtarėsuar: 09-10-03
 • Referime: 3

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.