Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm

turisti turisti nuk ėshtė nė linjė

nė sokaqet misterioze....

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 100
 1. turisti
  15-01-13 20:37
  turisti
  O shoku im i Budallaqeve,Vardarit,ēebaptoreve,meredianeve,Tophanes dhe kthesave egzotike te jetes,ti qe i jep ngjyre te posaqshme cdo shkrimi dhe komenti,cdo gjeje qe e prek,ti qe e meriton respekt te posaqshem ,ty te faleminderona shume ,te kekoj falje qe nuk te kam vizituar kaq shume,por duke e respektuar deshiren tende qe mos te shkruajme tek oda jote ....mirepo ka kohe,siq the, viti eshte i gjate,hahahahahahahahahaha.
  Te pershendes shume dhe te deshiroj shendet,mbaresi ne jete dhe per familjen tende kudo qe jeni dhe lumturi pa kufij.

  p.s.

  flm per komplimentet e shumta,por kam bindje qe pacenzura me ka marre n'qafe,a besa ty s'un ta shkoj hahahahhahahhaahahahahahahahahahahaha.
 2. Kercovari
  15-01-13 10:18
  Kercovari
  Qofsh i lumtur,i shendetshem,i fortė,i nderuar ,i dashur pėr gjinine e bukur edhe i lėmut si lekurė lepuroshi e me bri dashi kudoqofsh.Ishte nje urim pėr kėtė vitė,pak si vonė po deri nė 30 dhetor e quajne viti 2013.
  Kalofsh bukur kodo qe je dhe nga te bukurat kuren e kures mos te shpetofte Zoti...;)
 3. turisti
  17-12-12 23:41
  turisti
  Faleminderit shume e nderuara.Gjithashtu te pershendes ne keto oret e vona duke te deshiruar cdo te mire kudo qe je dhe kudo qe te shkojsh.
 4. Rozafa
  17-12-12 22:52
  Rozafa
  Pershendetjet e mesnates i nderuari turist.
 5. turisti
  10-12-12 15:37
  turisti
  Faleminderit Vjeshta,gjithashtu te pershendes shume.
 6. vjeshta
  09-12-12 23:10
  vjeshta
  O flm ,pershendetje dhe relax gjithemon per ty .
 7. turisti
  29-10-12 15:11
  turisti
  Faleminderit shume per viziten dhe kohen Mbreterore qe ja kushtove ketij kotecit te pulave,hahahahahahahahaha.
 8. Murgesha
  28-10-12 23:20
  Murgesha
  Pershendetje edhe per ty gjithashtu shum i nderuari Shok!
 9. turisti
  15-04-12 10:32
  turisti
  Muhabeti nuk eshte prej djeshit,a gjate muhabeteve te lloj-llojshmet >> gjithmone ka pas nga 1 Avni ,te cilit i ndihmojme une dhe Kerēovari,ashtu qe lendat djegese naj zgjatin muhabetin e ketij lloji..........

  Faleminderit per viziten.
  Te pershendes.
 10. konzuli
  15-04-12 09:22
  konzuli
  u ecen muahebeti ju dyve po cka e keni shti avniun ne ket loje..hehehehe

About Me

 • About turisti
  Biografia
  turist pa valixhe
  Vendndodhja
  Mahalla e azganave p/n
  Interesat
  argėtim
  Profesioni
  teknolog
  Motoja
  Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 21-02-16 19:54
 • Anėtarėsuar: 25-07-04
 • Referime: 2

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 26

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.