Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm

turisti turisti nuk ėshtė nė linjė

nė sokaqet misterioze....

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 100
 1. turisti
  14-04-12 11:29
  turisti
  Ani de,veq mos harro mi tregue se ne dihmen tone mundet sahere me llogarite.........,hahahahahahahaha
 2. Kercovari
  14-04-12 05:48
  Kercovari
  Le te shtrydhe lule shtrydha pra....e ne lakrat e bardha hahahahahah
 3. turisti
  05-04-12 21:42
  turisti
  More Avniu ja ka ndez vetvetes gajlen.....- nuk eshte ai per MAZAQ,ajo eshte pune serioze dhe nevoiten kuadrot siq jemi Ti dhe une.hahahahahahahahahahahahahahahaha
 4. Kercovari
  05-04-12 20:54
  Kercovari
  Euuu..lum Avnia me te xhimit van der alabama,goxha kaliber jashte normave i ben mire edhe Karles dhe Alpinistit e Ceken merre ne perkujdesje mundesisht 7/24 ore me ja ly mire e mire lagerat se Avniu vetem ja ka ndez...hahahahah
 5. turisti
  02-04-12 16:00
  turisti
  Ev,ev,po vallahi sjam ka e kuptoj kete Avniun,edhe eshte MERAKLI edhe DEMBEL se nuk i ban detyrat,e keto dy vetite kurqysh nuk shkojne,ev,ev..a sa i perket Del Pontes,une e marr persiper a sa i perket Avniut dhe Martin Alpinistin ( hahahahahahahahaha)- kam 1 shok zezak qe po pergatitet tash per ne TIRANE me 17. dhe me pyeti se a mos dojne me ardhe keta dy ,ashtu qe relaksohen pak aty me Rambon AFRIKAN,hahahahahahahahahahahahahahaha.
 6. Kercovari
  02-04-12 06:25
  Kercovari
  Po me ardhe Anvia pasi ska kry detyrat Cekes si duhet ja leshojme Rambon e Llapushnikut e ben shoshe.Po duhet patur kujdes se ma marre avokate Del Ponten e Cekja Martin e Alpeve..rregulloi edhe keto te dy si Ceken me elan pranvere pa iluzione....hahahahaha
 7. turisti
  01-04-12 22:15
  turisti
  Hahahahahaha,oooooo,ku po dom me me >> zagllavite << edhe mua ne kete behar plote lule....hahahahahahahaahahahahaha,o kam 1 lajm te mire per ty : nuk ka mė vend ne bugun e scheveningenit sa kesh te rezervue nja 1 mujdite per veti thash te pushoj nga kjo turma e turistave ēeke.,hahahahahahahahahahahahahaha,po hajt se kujdesna si per veten e nese vjen Avniu ja gjojme naj vend aty me perzi pasul tafqe-grafqe hesap e besa ti duhesh me me ndihmue ne ate drejtim te perkujdesjes....,hahahahahahahahahahahaha.

  p.s. I dua enderrat qe mi zgjojne iluzionet pranverore.....
 8. Kercovari
  01-04-12 18:35
  Kercovari
  I ka ra pishmanit avnia...thote s eka frike mos ndeshet me komplikacione te natyres politike nderkombetare djale i marshem apo jo...
  Ben e ma sjell mua ta dorzoj edhe ty ne Sheveningen mbase ka kry krim ndaj avniut e ti shiko denimi te jete me i lezetshem ngjashem me trapet e rimes..lage fute atij peroi per mashalla....hahahahaha
 9. turisti
  01-04-12 13:50
  turisti
  Hahahahahahahahahahahahahahaha,o Avniu nuk ka se ēka te hidherohet sepse me ne fund duhet te jet i knaqun me keshillat e tu edhe me mire le ta dorezoje >> viktimen hormonale ceke << qe te kontrollohet nga Dr. Hormon Beqariu ( hahahahahahahahaha) e ashtu nuk humbe kohe qe te mundohet kot per analizat shume te gjata te cilat une nuk besoj se ai mundet mi dal ne krye....hahahahahahahahahahahaha.
 10. Kercovari
  01-04-12 13:19
  Kercovari
  Kujdese adrenalinen shoki se pa te sben gje..kurse avniut i thash me sjell kendej mua ate ceken se jam beqar dhe deri ne fyt jam mbushe me hormone po edhe adrenalina goxha ne nivel te tepert paraqitet nga jeta e beqarise...jo tha e kaloj njehere une nese nuk e mbush normen te qofte ta kaloj ty...hahahah
  Inshalla nuk shkon kjo pune pertej kufirut duke u kalu dore e neper dore sdo mbetet nga cekja as fija e flokut....hahahah

About Me

 • About turisti
  Biografia
  turist pa valixhe
  Vendndodhja
  Mahalla e azganave p/n
  Interesat
  argėtim
  Profesioni
  teknolog
  Motoja
  Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 21-02-16 19:54
 • Anėtarėsuar: 25-07-04
 • Referime: 2

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 26

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.