Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

BeeP e ka pezulluar reputacionin

BeeP BeeP nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • Firma
    E Keēja Vjėn Mė Kėmbėt E Kalit Dhe Ikė Mė Kėmbėt E Breshkes

Statistics

Totali Postimeve
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 07-02-09 23:57
  • Anėtarėsuar: 30-01-04
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.