Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Dr. Leone e ka pezulluar reputacionin

Dr. Leone Dr. Leone nuk ėshtė nė linjė

I sinqertė me tė gjithė.

About Me

 • About Dr. Leone
  Biografia
  Zeshkan
  Vendndodhja
  Nėn hije tė dardhės
  Interesat
  Leximi dhe shkrimi
  Profesioni
  I diplomuar
  Motoja
  i sinqertė me tė gjithė
 • Firma
  Bie guri mbi vorbė, e mjera vorbė, bie vorba mbi gurė, po e mjera vorbė.
  Dr. Leone.

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-04-11 23:46
 • Anėtarėsuar: 14-04-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Dr. Leone Using...
Faqja Kryesore
http://www.fri.org.mk
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15298

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.