Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Mirlind-Kosova e ka pezulluar reputacionin

Mirlind-Kosova Mirlind-Kosova nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Mirlind-Kosova
  Vendndodhja
  Gjermani
  Interesat
  Ti
  Profesioni
  Security & (Boxer)
 • Firma
  Nderim dhe respekt per te gjithé

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 16-05-05 00:24
 • Anėtarėsuar: 24-04-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Mirlind-Kosova Using...
Faqja Kryesore
http://www.bildkontakte.de
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15406

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.