Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Engjellushja e ka pezulluar reputacionin

Engjellushja Engjellushja nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Engjellushja
  Interesat
  Muzika, (Vallezimi) Leximi, Shetitja n Natyr, Kommunikimi me njerz t sinqeret, d.m.th: T gjithat e mira c Exsistojne :-)
 • Firma
  Do te fleni shum Rahat
  Dhe nese jan minuta apo me sahat
  Rahjen e zemrės do ta keni normale
  Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 11-08-05 14:28
 • Anėtarėsuar: 10-06-04
 • Referime: 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.