Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

rudi-fitness e ka pezulluar reputacionin

rudi-fitness rudi-fitness nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About rudi-fitness
  Vendndodhja
  Gjilan
  Interesat
  FITNESS DHE BODYBUILDING
  Profesioni
  MCSE - MICROSOFT CERTIFIED SYSTEMS ENGINEER
 • Firma
  \"LEO\" FITNESS & COMPUTERS

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 21-10-06 17:07
 • Anėtarėsuar: 21-08-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to rudi-fitness Using...
Faqja Kryesore
http://www.rudi-fitness.com
This Page
https://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16150

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.