Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Groffi e ka pezulluar reputacionin

Groffi Groffi nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • Firma
    Ju pershendes te gjithve dhe ju uroj argetim te kendshem ketu... hehehe ju faleminderit!!! ZOTI JU BEKOFT!!!! hehe

Statistics

Totali Postimeve
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 01-12-04 18:05
  • Anėtarėsuar: 23-11-04
  • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.