Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Albanian i vlerėsuar mirė

Albanian Albanian nuk ėshtė nė linjė

I`m Proud To Be...

About Me

 • About Albanian
  Biografia
  Student
  Vendndodhja
  Switzerland
  Interesat
  Web Design
  Profesioni
  Graphic & Design
  Motoja
  Jeta Shkakton Vdekjen...
 • Firma
  Menduat se ne ju krijuam kot dhe se nuk do te ktheheni ju tek ne?

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 22-05-09 05:58
 • Anėtarėsuar: 08-04-07
 • Referime: 1

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.