Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Zemera e djegur i vlerėsuar jo keq

Zemera e djegur Zemera e djegur nuk ėshtė nė linjė

zemra e djegur

About Me

 • About Zemera e djegur
  Biografia
  Ju tregoj me vone
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Interesat
  muzika poezia
  Profesioni
  amvise
  Motoja
  Zemra eshte pasuri qe as nuk shitet as nuk blihet por fitohet.
 • Firma
  Te desha te dua dhe do te dua gjithmon.

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 14-02-15 17:04
 • Anėtarėsuar: 24-10-07
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.