Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Muzika (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim. (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=31276)

Hajra 15-03-11 13:06

Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[YOUTUBE]OeV-TxgcK_U&feature=player_embedded#at=11[/YOUTUBE]


Jana

valiii 15-03-11 13:42

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
Carlos Santana- Corazon Espinado..... me Antiken :))

Jana 15-03-11 16:12

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[QUOTE=Hajra;2035260][YOUTUBE]OeV-TxgcK_U&feature=player_embedded#at=11[/YOUTUBE]


Jana[/QUOTE]


Flm ... kong e mir ish ... po me pelqejke kjo kengetare ... kurr me heret se kam degju ...

~AnnA~ 15-03-11 18:53

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
ndonjerin kush do qoft qe din te vallzoje mire e te percjelle ritmin e kenges :)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=S88Wit5bNdY&NR=1[/url]

rastesishT 15-03-11 19:05

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
Ėshtė dikush qe di tė behet mesuese e mirė. Unė nuk di tė vallėzoj.

~AnnA~ 15-03-11 19:07

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[QUOTE=rastesishT;2035540]Ėshtė dikush qe di tė behet mesuese e mirė. Unė nuk di tė vallėzoj.[/QUOTE]

S'ka gje....te mesoj une :smile:

Ma jep doren, mos ki frike :D

rastesishT 15-03-11 20:00

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[QUOTE=~AnnA~;2035545]S'ka gje....te mesoj une :smile:

Ma jep doren, mos ki frike :D[/QUOTE]


AnnA, tė faleminderit shumė , deri tash isha duke praktikuar me nje fshese si te hirushes. Por tash do e hudh ate do ta kap dorėn tende.

[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTDCB95feQbJyvzErCs4xEmQLvIV7Y0VNtXIttrFYdvnJV5u8w__g&t=1[/IMG]

Zana_ch 15-03-11 20:09

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[YOUTUBE]meOLzqtrqKM&feature=related[/YOUTUBE]..........po pres , po pres

elvio 15-03-11 20:18

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
Zana
Prit prit se do kete drite jeshile:biggrin:


une do rri spektator me mire,edhe kush i ngjason Kim Basinger,le ta akroje disi:tongue:


[URL]http://www.youtube.com/watch?v=hfgwrdYUQ2A&feature=related[/URL]

Hajra 15-03-11 20:55

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[YOUTUBE]E8ncqL2ydXI&feature=player_embedded[/YOUTUBE]


Ju ftoi juve te gjitheve ne nje valle, opaaa.......

Elina 15-03-11 21:26

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[SIZE=3]Une kangen e zgjedha eh! :tongue:[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][URL]http://www.youtube.com/watch?v=NBFXG_h7BGU[/URL][/SIZE]

Peja-Boy 15-03-11 21:42

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[B][SIZE=3]Shoten Pa Muzike me Emine[/SIZE][/B] :biggrin::tongue:

DEA 15-03-11 22:13

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[YOUTUBE]V2-nIXbRUvw[/YOUTUBE]
Kengen e zgjedha e njeriun me duhet me shume kohe!

valiii 15-03-11 22:25

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
[QUOTE=Elina;2035670][SIZE=3]Une kangen e zgjedha eh! :tongue:[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][URL]http://www.youtube.com/watch?v=NBFXG_h7BGU[/URL][/SIZE][/QUOTE]

Masi su lajmru Antika po raskirati po kcej me Elinen... Sisski kiss e ki :))

Buqja_ch 15-03-11 22:30

Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.
 
Hajra ... a po vjen kemi vend edhe per ju tjert ...


[url]http://www.youtube.com/watch?v=-QDn-lXJsRw[/url]

.


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.