Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Shėndeti (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Maska dhe koronavirusi (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=34207)

Poshnjari 27-02-20 12:14

Maska dhe koronavirusi
 
Tashme koronavirusi ėshtė njė kėrcėnim serioz edhe pėr Shqipėrinė. Urojmė qė virusi tė mos infektojė shqiptarėt, por me sa duket mundėsitė janė tė pakta. Prandaj ajo qė duhet bėrė ėshtė qė tė merren masat e duhura pėr t’u mbrojtur nga koronavirusi. Ideja e parė qė na shkon nėpėr mend pėr mbrojtje nga virusi ėshtė maska. Sipas artikullit [URL="https://sq.siteluka.com/a-na-mbron-maska-nga-koronavirusi.html"]A na mbrojne maskat nga koronavirusi[/URL] referohet se maskat nuk jane edhe aq te efektshme. ju si mendoni?


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.