Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Prezantoni vetėn (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=117)
-   -   Edhe nje me shum (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24758)

AlbaSoft 28-04-08 21:03

Edhe nje me shum
 
Perhsnedetje te dashur forumsita Jam Omeri nga Kumanova i vonshem n`ket forum por me mir von se kur besoj t`ja kaloj mir me ju po ashtu edhe ju me mua /

gazi-de 28-04-08 21:08

Titulli: Edhe nje me shum
 
Pershendetje AlbaSoft,mire se vjen,te uroj te je kalosh sa me mire ne mesin tone

gazi-de.

AlbaSoft 28-04-08 21:09

Titulli: Edhe nje me shum
 
FLm vellaqko mbetesh i pershendetetur

Tador 28-04-08 21:23

Titulli: Edhe nje me shum
 
Mos u ban nervoz shpejt ketu se jan ca debil ketu e mos jau ve veshin shume ketyre. Te pershendes

AlbaSoft 28-04-08 21:27

Titulli: Edhe nje me shum
 
Ok vellaqko le te jet kush don qka te don un jam dhe mbetem si i till flm per mikpritjen vellaqko.

Jana 28-04-08 21:36

Titulli: Edhe nje me shum
 
Pershendetje dhe mir se ke ardh.............

ninnela 04-05-08 12:16

Titulli: Edhe nje me shum
 
[quote=AlbaSoft]Perhsnedetje te dashur forumsita Jam Omeri nga Kumanova i vonshem n`ket forum por me mir von se kur besoj t`ja kaloj mir me ju po ashtu edhe ju me mua /[/quote]


PERSHENDETJE TY ....................

AlbaSoft 27-08-09 00:36

Titulli: Edhe nje me shum
 
Ka koh qe kam ardhe ore po si do qoft ju flm pershendetje dhe nga un.

~AnnA~ 27-08-09 00:38

Titulli: Edhe nje me shum
 
[quote=AlbaSoft]Perhsnedetje te dashur forumsita Jam Omeri nga Kumanova i vonshem n`ket forum por me mir von se kur besoj t`ja kaloj mir me ju po ashtu edhe ju me mua /[/quote]

Pasi kam ardhe pas teje, dhe prezantimin tend tani e lexoj, po te uroj tani mirseardhje dhe mirendejtsh ne dardani :)

AlbaSoft 27-08-09 00:40

Titulli: Edhe nje me shum
 
[quote=~AnnA~]Pasi kam ardhe pas teje, dhe prezantimin tend tani e lexoj, po te uroj tani mirseardhje dhe mirendejtsh ne dardani :)[/quote]

Me mir von se kurrė ha ha flm flm pershendetje dhe nga un.

Jana 27-08-09 00:40

Titulli: Edhe nje me shum
 
Ju pershendes,,,
[IMG]http://www.morgansofchigwell.co.uk/Red-roses.gif[/IMG]

SANTANA-29 27-08-09 00:40

Titulli: Edhe nje me shum
 
[quote=AlbaSoft]Perhsnedetje te dashur forumsita Jam Omeri nga Kumanova i vonshem n`ket forum por me mir von se kur besoj t`ja kaloj mir me ju po ashtu edhe ju me mua /[/quote]

[I][SIZE=2]Edhe pershendetja ime pak me vones,por se the vet me mir von se kurr,,[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]te uroj te kalosh mir ne mesin tone,,[/SIZE][/I]

AlbaSoft 27-08-09 00:44

Titulli: Edhe nje me shum
 
Eroma e lulev me sjelli prap n`ket teme ha ha ju flm flm per urimet..

ENGJELLUSHA 02-10-09 17:05

Titulli: Edhe nje me shum
 
[SIZE=4][COLOR=black]Pershendetje [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Mire se erdhe kaloja bukur [/SIZE]
[SIZE=4]Edhe pse pak me vones [/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]


[IMG]http://www.locolobo.net/love35.gif[/IMG]

AlbaSoft 02-10-09 17:06

Titulli: Edhe nje me shum
 
Me mir von se kurr te pershendes dhe un ty.

ENGJELLUSHA 02-10-09 17:21

Titulli: Edhe nje me shum
 
Edhe une ty qum qummmmmmmmmmmmmmmm
Je shume i embelllllllllllllllllllllllllll

instruktori 02-10-09 18:27

Titulli: Edhe nje me shum
 
Edhe nje


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.