Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Kush ėshtė problemi mė i madh nė forum?!! (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13510)

Murgesha 28-03-04 18:00

Kush ėshtė problemi mė i madh nė forum?!!
 
Hajde te zgjedhim ate qe e meriton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana 28-03-04 18:10

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po Murgesha na jep mendimin tend se pari. Vetem kompliment,se moti nuk kam qeshur si tash kur e lexova kte tem. Sepse me pelqej dhe shpresoj te behet pa ofendime,dhe ne menyr qesharake (apo sido e paqe menduar ti)

Genta

lazdrani 29-03-04 09:44

Une mendoje qe Murgesha dhe Lazdrani jane problema me te medhenje ne kete forum :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha 29-03-04 11:06

Lazdrani nuk pajtohem me ty :wink:
Te leme hapesire edhe per tjeret te duken. Lazdrani&Murgesha me te sinqertit, Lazdrani&Murgesha princ/prinses.
Mjaft me se spo mundem me i mbajt gjithe keta tituj. :lol: :lol: :wink:

Gentiana 29-03-04 11:38

Murgesha mos ja shif per te madhe se keshtu e ka dashuria!! :wink:
Edhe mua po me vjen pak inati se krejt qenkeni ju dy. Mendova se bile per nje jav jam un me arTanibb princi dhe princesha,po ja qe edhe kte post ma hoqet :cry: :cry:
Me gjithse edhe ky Princi i im nuk po ka koh dhe bash tash se me duhet me se shumti,nuk gjindet askund! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza 29-03-04 12:09

Votoj per Lazdranin,ndersa per vajza,nuk e di,s'kam ndonje ide tash,ndoshta Mickoja :wink:

Cool_Boy 29-03-04 14:55

Pershndetje per te gjithPer mendimin ma problemi ne kete forum eshte lazdrani se po i nguc shume vajzat ahahah ndoshta dhe une jam ama nuk e di !!!

E sa per vasha murgesha dhe Genta ahhaha...

Jojo o njerz une dhe mickoja jemi princi dhe princesha ok.

tung

Gentiana 29-03-04 18:35

Edhe un mendoj se kte post e meriton Lazdrani, e prej Vajzave Jehona :roll: :roll:

sexybrikenda 29-03-04 20:46

e MORE LAZDRAN PO EMRI YT THOTE TANAT QE TI JE PROBLEM 1
EDHE KJO "NUSJA"MURGESHA QASHTU PO KU SJU QOJE ZOTI ME JU BASHKU TE DYVE PO DREQNIT QE JENI JU :twisted: :x :shock: Ardita

lazdrani 30-03-04 10:28

:roll: :roll: Qe u kalle njana nje vend bre,Nje kofe uje te ftofte ne koke :D :D :D

Murgesha 30-03-04 10:55

Ardita hahahahhaha, po ke degjuar ti se melaqet ecin 40 dite per ti bere bashke personat. E ju qofte hallall, atyre(melaqeve) se kesaj here sju ka shkuar mundi kot. Jena qillu une e Lazdrani te njejte bre :lol: :lol:

Naki 30-03-04 21:04

une propozoje sexybrikenden se paku per nje april,haaaaaaaaaaaaa april april.
kjo eshte problemja me e sinqert qe se paku lazdranit ja ka kaluar.
tung naki

lazdrani 31-03-04 09:29

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: April April ok Naki po pajtohem me ty :wink:

Murgesha 02-04-04 17:07

Sot e propozoj Genten, si ma problematiken ne forum. :lol: :lol:

lazdrani 04-04-04 11:24

Sot propozoje hanen ncncncncncncn :wink:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.