Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Rreth projektit Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Kerkesat per pranim ne staf. (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27360)

GjIlAnAsI_cSi 16-06-09 10:03

Kerkesat per pranim ne staf.
 
Nese eshte e mundur ashtu me pak fjal , a ka ndonje vend per bashkpunim qe t'pakten ta kemi ndonje vend ne fotelet e stafit , un me tėėėr knaqėsi do e kisha pranu njė vend tė Politika , shpresoj qe ta merrni seriozisht kėrkesen.

Po ju tjeret ? A kishit te njejtin mendim me zan ka ni fotele?

valiii 16-06-09 11:22

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Tek politika duhet te vendoset dikush qe eshte neutral apo apartiak dhe qe eshte ne gjendje bile nje here ne jave me ja jep nga nje analize aktualiteteve politike, e jo si cifti yt me na qorru me at "fundin e teglles" ne avatar.

GURI SYLAJ 16-06-09 16:12

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Edhe une kam shprehe gadishmerine time dhe per te vetmin qellim qe Dardania e jone te ndihmohet dhe me ate pak mundesi qe kemi te jemi pjese e nje mirevajtje te saj!

Pupi 16-06-09 23:01

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
A dini ēka ju dashamirės tė dardanis, kqyrni ju shkuni xhepat pak [url]https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_donateCC_LG.gif[/url]
E mos u pėrzini nė qeveri se boll t'mir janė.

A po ja nisėm na tanė ka nji "fotele" me rezervu, at'her spo jetė kush ushtar veq krejt po bahemi gjenerala.
Ei nime gati harrova qe na shqiptart e kemi marak tan mu kon presidenta.

Artisti 17-06-09 00:02

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
[quote=GURI SYLAJ]Edhe une kam shprehe gadishmerine time dhe per te vetmin qellim qe Dardania e jone te ndihmohet dhe me ate pak mundesi qe kemi te jemi pjese e nje mirevajtje te saj![/quote]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]E pranuar o Bac e pranuar.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Te pershendessss[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2].[/SIZE][/FONT]

Artisti 17-06-09 00:03

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
[quote=Pupi]A dini ēka ju dashamirės tė dardanis, kqyrni ju shkuni xhepat pak [URL="https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_donateCC_LG.gif"]https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_donateCC_LG.gif[/URL]
E mos u pėrzini nė qeveri se boll t'mir janė.

A po ja nisėm na tanė ka nji "fotele" me rezervu, at'her spo jetė kush ushtar veq krejt po bahemi gjenerala.
Ei nime gati harrova qe na shqiptart e kemi marak tan mu kon presidenta.[/quote]


[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Edhe ti, hy ne mesin e Moderatoreve, pershendetjeeee[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2].[/SIZE][/FONT]

Artisti 17-06-09 00:04

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
[quote=GjIlAnAsI_cSi]Nese eshte e mundur ashtu me pak fjal , a ka ndonje vend per bashkpunim qe t'pakten ta kemi ndonje vend ne fotelet e stafit , un me tėėėr knaqėsi do e kisha pranu njė vend tė Politika , shpresoj qe ta merrni seriozisht kėrkesen.

Po ju tjeret ? A kishit te njejtin mendim me zan ka ni fotele?[/quote]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Negativ [/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]hahahahahahahaaaa[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2].[/SIZE][/FONT]

Makresh 17-06-09 07:52

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Edhe un do isha i interesuar per kulturen fetare :D

Idila 17-06-09 09:36

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Edhe unė....:biggrin: (moderator/e?-kurrėn e kurrės tė kurrės)

pirro 17-06-09 09:53

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
[quote=Idila]Edhe unė....:biggrin: (moderator/e?-kurrėn e kurrės tė kurrės)[/quote]

Mire qe kallxove se une mora vesh se ishin ka te bojn hahahahaha

Idila 17-06-09 10:04

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
[quote=pirro]Mire qe kallxove se une mora vesh se ishin ka te bojn hahahahaha[/quote]
Pse kush tė ka thėnė ty se...? :D
Po tė isha moderatore, pikė sė pari gjithė titujt e temave nėpėr rubrika tė ndryshme i kisha korigjuar/pėrmirėsuar nė mėnyrė drejtėshkrimore...disi m`i vrasin sytė!!!
E dyta o Pirro, s`do tė kishte kili-mili me mua, jam totalisht e tmerrshme :biggrin: , dua rregull, higjienė dhe mbi tė gjitha pasqyrimin e njė FORUMI SIMPATIK! :D

E treta o Pirro, Rubrika "pacenzurė" nuk do tė ekzistonte mė tutje..! :biggrin:

Ka punė - puna o Pirroooo ...

GjIlAnAsI_cSi 17-06-09 10:23

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Meqe kete tem e hapa un , shoh qe disa ketu mundohen t'ja humbin edhe seriozitetin. Ju lutem , chit-chate ne tema qe kerkohet nderhyrja e stafit mos te behen , jepeni komentet e tua cka keni per te then lidhje me moderimin .. mendoni te jeni pjese e ketij stafi apo jo dhe largohuni!

Falemnderit..

Dani11 17-06-09 10:57

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Siq shifet ju nuk e dini se qfar pune e lodhshme eshte te jeshe Moderator, eshte fjala per te mirfillt dhe puntore, me vizion te qarte.

Une do te propozoja qe:

Moderatore per Fe te jete Makreshi

Per Kultur dhe poezi Idila

Pa cenzur Pirro esht i pa konkurrenc

Per Politike Guri Sylajn,

etj etj

pirro 17-06-09 10:57

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
[quote=Idila]Pse kush tė ka thėnė ty se...? :D
Po tė isha moderatore, pikė sė pari gjithė titujt e temave nėpėr rubrika tė ndryshme i kisha korigjuar/pėrmirėsuar nė mėnyrė drejtėshkrimore...disi m`i vrasin sytė!!!
E dyta o Pirro, s`do tė kishte kili-mili me mua, jam totalisht e tmerrshme :biggrin: , dua rregull, higjienė dhe mbi tė gjitha pasqyrimin e njė FORUMI SIMPATIK! :D

E treta o Pirro, Rubrika "pacenzurė" nuk do tė ekzistonte mė tutje..! :biggrin:

Ka punė - puna o Pirroooo ...[/quote]

Idila, me befasove me keto qe the.
Vetem qe per heqjen e "Pa cenzures" spo pajtona, jo qe jom une shume i rregullt aty, mirepo duhet te ekzistoj nje rubrike e till.

Edhe do gjana e la te pa qarta, si: "jam tottalisht e tmerrshme" ahhaahaha

Ju bej thirrje shefave te forumit qe IDILEN ta beni Koordinatore te te gjitha rubrikeve qe ekzistojne.

Idila 17-06-09 11:26

Titulli: Kerkesat per pranim ne staf.
 
Ju falemnderit pėr ofertėn, por unė nuk kam dėshirė...! :smile: :D

Ps. Gjilanasi, na fal pėr ndėrhyrje ...!


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.