Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Politika (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Ju lutem ! (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=31352)

GURI SYLAJ 01-04-11 09:04

Ju lutem !
 
Antare te nderuar dhe shume te rrespektuar te DARDANISE ,ju lutem per me shume konsiderate per temat ne te cilat dhe per te cilat debatojme e edhe me shume konsiderate e rrespekt per njeri tjetrin !
Debati jasht temave dhe fyerjet nuk do te tolerohen!!
Kerkojme mirekuptim nga gjithesecili!!


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.