Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Personalitete publike (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Kengetarja ADELE (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=33470)

Dardanesha 14-09-12 12:10

Kengetarja ADELE
 
A ju pelqen muzika e saj, zeri, ose nuk ju pelqen, shkruajeni mendimin tuaj per te!

Une per vete e pelqej shume, eshte kengetarja e te gjitha koherave sipas meje...

Dardanesha 14-09-12 12:37

Re: Kengetarja ADELE
 
[QUOTE=Dardanesha;2242006]A ju pelqen muzika e saj, zeri, ose nuk ju pelqen, shkruajeni mendimin tuaj per te!

Une per vete e pelqej shume, eshte kengetarja e te gjitha koherave sipas meje...[/QUOTE]Nese ka mundesi me kalu kete teme te personalitetet publike se jam habit e kam hap ketu, flm :biggrin:

lovely 14-09-12 22:52

Titulli: Kengetarja ADELE
 
Love her :))

LuLjaa 15-09-12 00:13

Titulli: Kengetarja ADELE
 
Kush eshte kjo Adele bee :)

premium 15-09-12 00:29

Titulli: Kengetarja ADELE
 
Me njejten dielli po nxeheni , e nuk po i njifshe papaapaaa .

shpijen e ka karshi rrugės

Dardanesha 28-09-12 08:38

Re: Kengetarja ADELE
 
Adele ka kritikuar kėngėtaret femra tė cilat pėrdorin seksin pėr tė shitur incizimet e tyre dhe thotė se ajo kurrė nuk do tė dėshirojė ta pėrdorė trupin pėr tė qenė e suksesshme.
Kėngėtarja e hitit “Someone Like You”, e cila ėshtė shtatzėnė me fėmijėn e parė tė saj, ka kritikuar kėngėtaret rivale tė top listave, si Rihanna, Madonna dhe Lady Gaga, tė cilat zhvishen nė videot e tyre pėr tė promovuar veten dhe thotė se shumica e kėngėtareve femra duken ndryshe nė jetėn e vėrtetė, krahasuar me atė se si duken nė ekran.

“Ata nuk duken vėrtet siē duken nė revista ose video. I kam parė ato nga afėr. Tė pėrdorėsh seksualitetin tėnd nuk ėshtė njė pamje e mirė. Unė nuk e shoh kėtė inkurajuese”, ka thėnė Adele.

Adele gjithmonė ka pasur njė pamje mė tė plotė, por thotė se ajo kurrė nuk do tė ndjekė ndonjė dietė ose ta ndryshojė imazhin pėr tė qenė mė e suksesshme


PS: O loqk e kam keta bre :biggrin:

valiii 28-09-12 08:47

Titulli: Kengetarja ADELE
 
Me pelqen shume, sidomos "set fire to the rain"

Bona-us 28-09-12 10:48

Titulli: Kengetarja ADELE
 
Adele me pelqen.


[url]http://www.youtube.com/watch?v=jCya1yiFFP4&feature=related[/url]

Dardanesha 29-09-12 21:40

Re: Kengetarja ADELE
 
[B]“Kėnga e Adele, kolona zanore mė e mirė filmike” [/B]

Producenti i njohur, Ryan Tedder, ka deklaruar se kėnga e re e Adele e cila do tė pėrdoret si kolonė zanore nė filmin e ardhshėm tė James Bond “SkyFall”, ėshtė kėnga mė e mirė nga tė gjitha kolonat zanore tė dėgjuara ndonjėherė.
Adele pranoi kohė mė parė qė tė regjistronte njė kėngė e cila do tė ishte nė filmin e James Bond, ndėrsa rezultatet janė impresive sipas producentit tė njohur. Kėnga titullohet “Let The Sky Fall”.

“[B]E dėgjova. Ėshtė kėnga mė e mirė e Bondit nė histori. Pėrkulem para Paul Epworth dhe Adeles. Shpresoj qė ta fitojnė Oscarin”, ka theksuar Tedder.[/B]

Gjumashja 01-10-12 12:04

Re: Kengetarja ADELE
 
eeh adele m'pelqen shume gjitha konget i ka t'mira, turning table pe veqoje ma shume, kjo duhet me qene model per tjerat qe te ni kongetare zoni osht me rendesi jo cila po nudavet ma shume

Dardanesha 08-10-12 09:47

Re: Kengetarja ADELE
 
[url]http://www.youtube.com/watch?v=H1RxU5lusnI&feature=related[/url]

Dardanesha 21-10-12 09:45

Re: Kengetarja ADELE
 
[B]Adele bėhet nėnė[/B]

[B]Kėngėtarja britanike, Adele, ka sjellė njė jetė fėmiun e saj tė parė, e qė sipas mediave britanike ėshtė djalė. [/B]Krijuesja e hitit “Rolling in the Deep” dhe i dashuri i saj, Simon Konceki, e mirėpritėn fėmiun e tyre tė parė tė premtėn mbrėma, gjithnjė sipas Daily Mail.
“Adele dhe Simon janė tė ngazėllyer me lindjen e fėmiut. Ajo ndihet mbi hėnė pas lindjes sė djalit”, ka theksuar njė burim i gazetės.
Nga ana tjetėr zėdhėnėsit e Adeles kanė refuzuar qė tė japin ndonjė deklaratė rreth kėsaj ēėshtje.
24 vjeēarja filloi tė atkohej me Koneckin vitin e kaluar, teksa zbuloi shtatzėninė nė qershor.


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.