Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

lovely 13-05-09 09:44

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Po po e pashe ,edhe ne profile i shkruante vendbanimi tek pacenzura :biggrin: te misteret me shume po rri si duket, bile kish fillua me shkep edhe neper kojshi qasi mistere!:biggrin:[/quote]

e pashe e pashe qe ia kishe mledh bete hahahahahahahahahhahahahahahaa

Murgesha 13-05-09 12:29

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]e pashe e pashe qe ia kishe mledh bete hahahahahahahahahhahahahahahaa[/quote]

Ku ndreqin je sot??

romansa 13-05-09 13:50

Titulli: Budallaqe - 3
 
a thue keti dojne me doktorue per budallaqe paskan mrri semestrin e e Trete
bash du me ndrrue profesionin edhe une..hahaha

Rozafa 13-05-09 13:53

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=romansa]a thue keti dojne me doktorue per budallaqe paskan mrri semestrin e e Trete
bash du me ndrrue profesionin edhe une..hahaha[/quote]

Mos gabo se kurre s“do diplomohesh :smile:

Dallandyshja_718 13-05-09 13:56

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]Ku ndreqin je sot??[/quote]

Jetu, ēobaneshė tan jeten...:biggrin:

[IMG]http://img.sabah.com.tr/im/2007/09/23/A8F511893F95E242A1019D59r.jpg[/IMG]

romansa 13-05-09 13:57

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Rozafa]Mos gabo se kurre s“do diplomohesh :smile:[/quote]
ske faj ,une skam talent per kete dege...flm per keshille:biggrin:

Rozafa 13-05-09 13:59

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=romansa]ske faj ,une skam talent per kete dege...flm per keshille:biggrin:[/quote]

Edhe po te ishe talente,,s“mjafton tek budallaqet :smile:

Kercovari 13-05-09 15:38

Titulli: Budallaqe - 3
 
Valla s`jam ka u bie ne fije budallaqeve i paskit be tridimenzionale dhe s`ben pa syza specijale por disi zbulova se qenka shtu vallja e budallaqeve dhe paska kalu kufijt edhe te Siera nevades plot e perlot me efektiva studentesh te reja..:biggrin:
Paqshi ymrin e gjate se valla pa budallaqe as femi nuk do te kishte kjo bote lere me sene te bukura dhe te shishme..:biggrin: shnet te gjithve ala budallashqe..

lovely 13-05-09 16:17

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]Ku ndreqin je sot??[/quote]

erdha, bismilah te Budallaqet :biggrin:

doGzona 13-05-09 21:16

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely]e pashe e pashe qe ia kishe mledh bete hahahahahahahahahhahahahahahaa[/QUOTE]

Jo tybe po cfare te mledhni bete, edhe live le te ia dergo nje po deshti ghahahahahah

Po te marre n'ryk loveliy ,rri hiq mos lirvrit qe qitu :biggrin: Mpaaaq:wink:

lovely 13-05-09 22:01

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Jo tybe po cfare te mledhni bete, edhe live le te ia dergo nje po deshti ghahahahahah

Po te marre n'ryk loveliy ,rri hiq mos lirvrit qe qitu :biggrin: Mpaaaq:wink:[/quote]

prit moj prit t dal dej te dera qaty hahahahahahahahahahaha:wink:

mpuq e mpuq ;)

Urata 13-05-09 22:10

Titulli: Budallaqe - 3
 
edhe ketu pushtein e paskan marre grate...!

Urata 13-05-09 22:13

Titulli: Budallaqe - 3
 
Kpetan, shume i perthekueshem edhe ti ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! Aty ku ke granimin, aty ke dhe Kapetanin :smile: shume i kojshem na ke qellue!

Dallandyshja_718 13-05-09 22:14

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Urata]edhe ketu pushtein e paskan marre grate...![/quote]


Oj e uruar, pse moj po jau "prek pulsin" te bekuarve?!:biggrin:

Rozafa 13-05-09 22:17

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Urata]edhe ketu pushtein e paskan marre grate...![/quote]

BUmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...Zonja Urate kendej pari...he ku ishe moj qe jo vetem ketu po gjdokund mungon..aman xhan amannnn.....:smile:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.