Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

lovely 13-05-09 22:20

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Urata]edhe ketu pushtein e paskan marre grate...![/quote]


po pra, a ke ni qe thojne; burri eshte koka e gruja eshte qafa :biggrin:

Urata 13-05-09 22:26

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=Dallandyshja_718]Oj e uruar, pse moj po jau "prek pulsin" te bekuarve?!:biggrin:[/QUOTE]


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
n'kete fare frontin e 3-te pak po u sillkan 't'bekuarit....!

Malesore t'pershendes malsorqe!

Urata 13-05-09 22:28

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=Rozafa]BUmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...Zonja Urate kendej pari...he ku ishe moj qe jo vetem ketu po gjdokund mungon..aman xhan amannnn.....:smile:[/QUOTE]


krejt ma t'mirat kokshit mbledh n'kete fare "vilajeti".....! xhan o xhan " u plakem" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

kind regards!

Urata 13-05-09 22:30

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely]po pra, a ke ni qe thojne; burri eshte koka e gruja eshte qafa :biggrin:[/QUOTE]


dmth, ne i levizim/shtyejme ashtu siq na e do qejfi ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


love,
N

lovely 13-05-09 22:34

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Urata]dmth, ne i levizim/shtyejme ashtu siq na e do qejfi ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


love,
N[/quote]

edhe pse jem te Budallaqet Dade, kjo thanie osht fort me ven hahahahahahahaha

love u right back ;)
B.

Rozafa 13-05-09 22:39

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Urata]krejt ma t'mirat kokshit mbledh n'kete fare "vilajeti".....! xhan o xhan " u plakem" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

kind regards![/quote]


Shife kjo u plakem..po moj duhet te plakemiiii....mos mungo shume aman xhanem..te pakten ejaaaaaa si perheraaaa....Zonja Urate te perqafojjj se bashku me shkronjat..dhe s“te leshoj fareeeeee :wink:

lovely 13-05-09 23:11

Titulli: Budallaqe - 3
 
Budallaqet kan zbulu teshat e shiut :biggrin:

[IMG]http://imgcash5.imageshack.us/img227/4240/90025000eq0.jpg[/IMG]

GURI SYLAJ 14-05-09 06:10

Titulli: Budallaqe - 3
 
Mos te ju mashtrojne shume shigjetat se krejt ashte pune sakaku!!
Dikush don me u ba "cka s'get e cka s'bahet!"

Dallandyshja_718 14-05-09 15:33

Titulli: Budallaqe - 3
 
Ju qe jetoni n'Gjermani a e kini dijt se Hitleri paska lane djal? Une sot per here t'pare e mesova kete, n'mos besofshi shihni me sy:biggrin:
Ia paska "k'put" kryet babes vet!:biggrin:
[CENTER][URL="http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg"][IMG]http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

doGzona 14-05-09 21:15

Titulli: Budallaqe - 3
 
Po u pershendes ketu te gjitheve, prej lovelyt e rend :biggrin: ika une per ca kohe, nese nuk lexohemi sonte ose neser mengjes, lexohemi pas ca dite!

PS. lovely , mos e le asgje ate pune, mos me le ne harrese , hahahahahah :wink:

lovely 14-05-09 22:02

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Po u pershendes ketu te gjitheve, prej lovelyt e rend :biggrin: ika une per ca kohe, nese nuk lexohemi sonte ose neser mengjes, lexohemi pas ca dite!

PS. lovely , mos e le asgje ate pune, mos me le ne harrese , hahahahahah :wink:[/quote]


shko ti lirisht, edhe mos fiqiro per ate pune bile, une e kryej :biggrin:

kalo mire :)

thellenza 14-05-09 22:12

AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Dallandyshja_718]Ju qe jetoni n'Gjermani a e kini dijt se Hitleri paska lane djal? Une sot per here t'pare e mesova kete, n'mos besofshi shihni me sy:biggrin:
Ia paska "k'put" kryet babes vet!:biggrin:
[CENTER][URL="http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg"][IMG]http://i37.tinypic.com/n718ag.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/quote]
Po qysh se kemi dite, por kjo foto eshte vjeter moj, kqyr qysh duket sot...nuk i ngjan shume babes, me shume nones tash
[IMG]http://images.derstandard.at/20070928/gorbi_gro.jpg[/IMG] :tongue::tongue:

doGzona 14-05-09 22:20

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely]shko ti lirisht, edhe mos fiqiro per ate pune bile, une e kryej :biggrin:

kalo mire :)[/QUOTE]

Pasi qe jem ketu tek budallaqet po te regoje sot si hasa ne nje shqiptare qe rralle e nuk takoje!:biggrin:

Isha ne nje dyqan te kepucave,dhe aty punonte nje shqiptare, une kisha nje kacket te kuqe ne koke me shqiponje ne balle, dhe ai po vie dhe me pyet se a kam nevoje per ndonje ndihme, une ngrita koken larte dhe i thashe :"jo njehere po shikoje vetem" kur ai me pyet" Shqiptare jeni"? thashe "Po, e si e kuptuat qe jame shqiptare? e pyeta, me tha " Po te shkruan ne balle " me nje buqeshje si me flirte hahahaha, une u ndala thash, ky tallet me mua he:biggrin: mandje thash " Eh po ne shqiptare dallojme njeri tjetrin" tha jo nuk te dallova besa por te pash kapelen me shqiponje , kisha pas harruar krejte se cka kam ne koke hahahahahah, E keshtu, filloi disa pyetje duke mei be, harroje qe eshte ne pune hahahahahahah

lovely 14-05-09 22:39

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Pasi qe jem ketu tek budallaqet po te regoje sot si hasa ne nje shqiptare qe rralle e nuk takoje!:biggrin:

Isha ne nje dyqan te kepucave,dhe aty punonte nje shqiptare, une kisha nje kacket te kuqe ne koke me shqiponje ne balle, dhe ai po vie dhe me pyet se a kam nevoje per ndonje ndihme, une ngrita koken larte dhe i thashe :"jo njehere po shikoje vetem" kur ai me pyet" Shqiptare jeni"? thashe "Po, e si e kuptuat qe jame shqiptare? e pyeta, me tha " Po te shkruan ne balle " me nje buqeshje si me flirte hahahaha, une u ndala thash, ky tallet me mua he:biggrin: mandje thash " Eh po ne shqiptare dallojme njeri tjetrin" tha jo nuk te dallova besa por te pash kapelen me shqiponje , kisha pas harruar krejte se cka kam ne koke hahahahahah, E keshtu, filloi disa pyetje duke mei be, harroje qe eshte ne pune hahahahahahah[/quote]


hahahahahahahahahahahahaha

e ti qka menojshe? qe je Luan Krasniqi a? hahahahahahahahahahahahahahahaa
ia ke hup djalit met loqkoooo ;)

ta kallxoj edhe une ni priqe;

shkova me nejt te njana, edhe si hina n sallon, po folim bitevi ka 3-4 here a din qysh e kem na zanat:biggrin: plot shpija rob, burra e gra qaty :biggrin: kur hala pa u ungj po m thote ajo; kqyr e kam ble qet far haleti me ushtru, hypi pak hypi, se une i kam hyp pram fak e fak e fak deri m ka dhimt barku hahahahahahahahahahahahahaa:biggrin:

doGzona 14-05-09 22:45

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely]hahahahahahahahahahahahaha

e ti qka menojshe? qe je Luan Krasniqi a? hahahahahahahahahahahahahahahaa
ia ke hup djalit met loqkoooo ;)

ta kallxoj edhe une ni priqe;

shkova me nejt te njana, edhe si hina n sallon, po folim bitevi ka 3-4 here a din qysh e kem na zanat:biggrin: plot shpija rob, burra e gra qaty :biggrin: kur hala pa u ungj po m thote ajo; kqyr e kam ble qet far haleti me ushtru, hypi pak hypi, se une i kam hyp pram fak e fak e fak deri m ka dhimt barku hahahahahahahahahahahahahaa:biggrin:[/QUOTE]

hahahahahahahhahahah

Si mendoje ajo, qe eshte ne shtepi te vet?! eu :biggrin:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.