Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

Arkza 08-05-09 15:51

Titulli: Budallaqe - 3
 
Jaa diqka s'po ma rrok kohet e fundit me lexu !!!
Per derisa te kem qesi qatre su lexojm mir apo ajo !? :D:D

[IMG]http://lundxy.com/wp-content/uploads/2009/03/fucbrella.png[/IMG]

Murgesha 08-05-09 22:46

Titulli: Budallaqe - 3
 
Nėse nuk i mbani me rregull budallaqet vij dhe ja u mbushi gojėn me banane.

[IMG]http://www.jimcarreyonline.com/img/recent/news/horton36.jpg[/IMG]

Rrofshin majmunllaqet (mė falni spo mė punon sonte goma se budallaqet deshta me thonė) [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/IMG]

ShEjToNkA 08-05-09 22:48

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]Nėse nuk i mbani me rregull budallaqet vij dhe ja u mbushi gojėn me banane.

[IMG]http://www.jimcarreyonline.com/img/recent/news/horton36.jpg[/IMG]

Rrofshin majmunllaqet (mė falni spo mė punon sonte goma se budallaqet deshta me thonė) [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/IMG][/quote]

Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg

e_martumja 08-05-09 22:49

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg[/quote]ne vend saj s'isha afrru se kish jek ne te ardhmen :biggrin:

Murgesha 08-05-09 22:53

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg[/quote]


Pse a po i ke frigė bananet qė spo mulohesh edhe ti a hahahahahahahahahahaahahahaha

ShEjToNkA 08-05-09 22:57

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]Pse a po i ke frigė bananet qė spo mulohesh edhe ti a hahahahahahahahahahaahahahaha[/quote]

O jo s'kam guxim t'i bėj konkurens Lovelyt se nuk dinė ti sa ankesen e ka bė me i ardh do majmuna prej xhungelle dhe prej kopshti :biggrin:

Murgesha 08-05-09 22:58

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]O jo s'kam guxim t'i bėj konkurens Lovelyt se nuk dinė ti sa ankesen e ka bė me i ardh do majmuna prej xhungelle dhe prej kopshti :biggrin:[/quote]

E ti prej nga ke??

ShEjToNkA 08-05-09 22:59

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]E ti prej nga ke??[/quote]

Tė prjoshmit dhe tė edukumit ( sic thonte Lovely) prej kopshti janė ghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghaghaghaghaghagha

lovely 08-05-09 23:00

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]E ti prej nga ke??[/quote]

kjo osht pej kopshtit moj a ke harru a? hahahahahahahahahahaa

lovely 08-05-09 23:01

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Tė prjoshmit dhe tė edukumit ( sic thonte Lovely) prej kopshti janė ghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghaghaghaghaghagha[/quote]


veq ata ma t mirt jan shtepiaka hahahahahahahahahahahahaha

lovely 08-05-09 23:01

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg[/quote]

qito tybe n disha kur edhe ku me perdor , a nuk pat do pak ma t hajrit a? hahahahahahahahahahahahahahahaa

lovely 08-05-09 23:02

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Arkza]Hajte Perhajr Lovushke Tema e re dhe e 3-et e Budallallaqeve e ishalla Prap ju shkon e na shkon jeta tek Budallaqet me [SIZE=4][COLOR=red]K-arramela :biggrin: :biggrin: [/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.agneslopez.com/press/images/ALP_Press_JaxLuxuryLiving_2009February_5.jpg[/IMG][/quote]

ah [B][COLOR=red]Karramelat[/COLOR][/B] :biggrin:

lovely 08-05-09 23:03

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=turisti][I][SIZE=2][B]Lexo me mire..............[/B][/SIZE][/I][/quote]

e lexova, UNE I DUA FILLIMET E REJA!!!!!!!!!!!!!!!


edhe ty ketu!!!!

lovely 08-05-09 23:04

Titulli: AW: Titulli: AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=thellenza][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG]

p.s. prej kurshit koka bo kjo mashkull.. po mendoj ky.. asi kjo.. jo ky.. jo kjo ? :biggrin:[/quote]

prej kur jam njoftu me Budallaqet [IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG]:biggrin:

Murgesha 08-05-09 23:07

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]qito tybe n disha kur edhe ku me perdor , a nuk pat do pak ma t hajrit a? hahahahahahahahahahahahahahahaa[/quote]

Ky has i xhungllės ėshtė moj....


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.