Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

lovely 05-07-09 20:01

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]I nxura hahahahahahahahah. me shprese qe do te i kuptojen shakat.

[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8052/091psn.jpg[/IMG]

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2161/34625556.jpg[/IMG][/quote]


qyky i kuqi a thu Kercovari? hahahahahahahahahahahahahahahahaha


boll t hjeshum kokan bo :biggrin:

doGzona 05-07-09 20:11

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely]qyky i kuqi a thu Kercovari? hahahahahahahahahahahahahahahahaha


boll t hjeshum kokan bo :biggrin:[/QUOTE]

Hiq nuk e di, cili eshte cili, ta shohim ma vone ..:biggrin:


Naten e mire lovely dhe gjume te embel, se sot ia kam tepru me internet, sa qe me ka lodhe te ike ne gjume.

Dhe shpresoje qe te mos jet prekur askush me shakat e mia , kalofshit mire ne vazhdim.

lovely 05-07-09 20:16

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Hiq nuk e di, cili eshte cili, ta shohim ma vone ..:biggrin:


Naten e mire lovely dhe gjume te embel, se sot ia kam tepru me internet, sa qe me ka lodhe te ike ne gjume.

Dhe shresoje qe te mos jet prekur askush me shakat e mia , kalofshit mire ne vazhdim.[/quote]

hajt moj mos ta nin se edhe qe preken pak, veten e prekin :biggrin:

naten e mire bukuloshe :smile:

turisti 05-07-09 20:27

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]e hangshi me t shnosh :biggrin:[/quote]

[I][SIZE=2]Edhe ty te :biggrin:[B] befte mire[/B] :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:31

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Kercovari]valla piroman je Tomor,menjehere ja ke vnu flaken...hahahaahah![/quote]

[I][SIZE=2]Si me duket eshte nxe atje poshte :biggrin: [B]tek MISTERET[/B] :biggrin: [B][SIZE=5]: [/SIZE][COLOR=blue]TOMOR MISTERIOZI.....:biggrin: [/COLOR][/B],hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:33

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]kadales Tomor masi jem te Budallaqet se me qat pushken tane qe e ke pru qitu, 7 here n balle ta kisha vizatu hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhaa[/quote]

[I][SIZE=2]Kadal,kadal,njeriu eshte vetem :biggrin: [B]piroman ROMANTIK[/B] :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:36

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]kqyr kah ia vulos budalla budalls :biggrin:[/quote]

[I][SIZE=2]Baje procesin verbal dhe lutesh qe te :biggrin: [B]mos nderhysh[/B] :biggrin: shkaku se keqesohet gjendja e piromanise.......,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]p.s.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]nuk ke shance perdite qe ti takojsh te gjithe eliten ksajde.....[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:38

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Tomori]o beeee mbahu hoja hahahhhahahahaa[/quote]

[I][SIZE=2]TOMORO,ik se erdhi tetja :biggrin:[B] SHOTE[/B] :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:41

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Kqyr thash en qat hargj te Tomorit, dove jo ne balle po ne "treasure island" hahahhah , apo di?:biggrin:


Ani ne balle ti kisha vizatu hahahhahahahah[/quote]

[I][SIZE=2]A ne :biggrin: [B]thesarin e majte a te djathtin[/B] :biggrin: ?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:43

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]o vallahin qysh jom bo nervoz me do axhami fetar te feja qatje, do me i la ti t tynev hahahahahahahahahahahahahahaahahhaa[/quote]

[I]Prej kurshit je bo vullnetare :biggrin: [B]kundra vetvetes[/B] :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha??[/I]

turisti 05-07-09 20:45

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]me i bo synet per s tretsh a? :biggrin: ku jon danat? hahahahahahahahahahahahahahahahaha[/quote]

[I][SIZE=2]Qyqy,oj :biggrin:[B] farkatare [/B]:biggrin: ,,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:46

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona][IMG]http://www.mytoolstore.com/panason/ey3551gq.jpg[/IMG]:biggrin:[/quote]

[I][B]A mi qethe floket ??????????????[/B][/I]

turisti 05-07-09 20:47

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]hahahahahahahahahahahahahahahaha


ooo pasha forumin, kam me bo masaker n ta hahahahahahahahahahahahahahahahahaa[/quote]

[I][SIZE=2]Po ban naj masaker tek :biggrin: [B][SIZE=4]qelanat [/SIZE][/B]:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:50

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]lovely, kush ke ky qe po ike prej sharres,a mos ke qaj qe deshte me ja vizatu 7 ne balle...?:biggrin:

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/972/016wlk.jpg[/IMG][/quote]

[I][SIZE=2]Me duket si naj :biggrin: [B]hollywood leshatak[/B] :biggrin: qe don me bo vetevrasje ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaa.[/SIZE][/I]

turisti 05-07-09 20:55

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]kqyr Tomor zeza, paska harru me rru mjekrren hahahahahahahahahahahahaa

ani m kalli me qato kam hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha


kqyr kqyr [COLOR=blue]a po mun i gjon Turistin me qat tjetrin[/COLOR], se ren sharre kam me iu hi, [COLOR=red]kam me i bo per fustana[/COLOR] hahahahahahahahahahahahahahahahahhaa[/quote]

[I][SIZE=2]Qyqy,po a po te dukemi si :biggrin: [B]homo girls[/B]-at a :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]

[I][SIZE=2][URL="http://www.youtube.com/watch?v=Tt8pi-SE7FY&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=Tt8pi-SE7FY&feature=related[/URL][/SIZE][/I]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.