Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

lovely 06-05-09 17:23

Budallaqe - 3
 
[SIZE=3]Budallaqet e treta jane ketu te dashur nxenes :biggrin: [/SIZE]

[SIZE=3]mesime te kendshme kete semester :biggrin:[/SIZE]

[IMG]http://i154.photobucket.com/albums/s271/theace8869/funny-people-poster.jpg[/IMG]

[SIZE=3]shume te fala nga Dekani, Kapetani dhe une[B] K[/B]-ja[/SIZE] :biggrin:

uliksi31 06-05-09 17:33

Titulli: Budallaqe - 3
 
Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg[/IMG]

~AnnA~ 06-05-09 17:33

Titulli: Budallaqe - 3
 
[B]A i hapet oficiel te tretat majmunlleqe,ashtu budallalleqe doja te them :biggrin:
haj per hajr e me mé shume sukses kete semester :biggrin:[/B]

uliksi31 06-05-09 17:35

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=~AnnA~][B]A i hapet oficiel te tretat majmunlleqe,ashtu budallalleqe doja te them :biggrin:[/B]
[B]haj per hajr e me mé shume sukses kete semester :biggrin:[/B][/quote]

Qe studentat e zellshim keshtu jane pra.:biggrin:

Trina_1 06-05-09 17:42

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=uliksi31-jr.]Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg[/IMG][/quote]

Kuku kete gjendje ka ardh shpija e budallalleqeve a:biggrin: sha zoten jo qe guxoj mu ngjit shkallve :tongue:

~AnnA~ 06-05-09 17:43

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=uliksi31-jr.]Qe studentat e zellshim keshtu jane pra.:biggrin:[/quote]

[B][SIZE=2]studentet me aktiv se tek budallalleqet,askund vend tjeter s'jan...:smile:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]ne tjerat ligjerata..[/SIZE][/B]
[IMG]http://www.lachmeister.de/images/bilder/lustiges_bild_studenten_schlafen.jpg[/IMG] :biggrin:

turisti 06-05-09 21:48

Titulli: Budallaqe - 3
 
[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_iosmv-Fp1jw/SZgeEdZyu5I/AAAAAAAADX0/W8bUXVnPkf8/s400/Heart_and_Flower_in_Sand-1.jpg[/IMG]

thellenza 06-05-09 22:26

AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=uliksi31-jr.]Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg[/IMG][/quote]
hahhahahahhhahhhahhhahahahh ahhahahahhahhhahhhahah, ku po i gjeni keto sende se? :biggrin:

thellenza 06-05-09 22:49

AW: Budallaqe - 3
 
[IMG]http://www.moelter-luckenwalde.de/bilder/Schwertransporte-3.jpg[/IMG]
:biggrin::biggrin:

e_martumja 06-05-09 23:05

Titulli: Budallaqe - 3
 
qyqy ne oden e tret paskan shku Budallaqet, hallall qe pe e njek kohen :biggrin:

A ka naj ndryshime a u modernezu naj send :biggrin:

teutaA 07-05-09 00:46

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=e_martumja]qyqy ne oden e tret paskan shku Budallaqet, hallall qe pe e njek kohen :biggrin:

[B]A ka naj ndryshime[/B] a u modernezu naj send :biggrin:[/quote]

po moj kina kallait edhe tepijat i kena la edhe oden e kemi mshel tash burra e gra bashk po i presim :smile:

Antika 07-05-09 07:35

Titulli: Budallaqe - 3
 
Tash mbledhni mendėt,nuk ka mė majmunllaqe, [B][SIZE=3]"[/SIZE]budallaqe[/B][SIZE=3][B]"[/B][SIZE=2]po[/SIZE][/SIZE],,,,,,,se veq [B]budallaqe[/B] nuk ka mė,boll ma. :mad: ,
Slektoni studentėt pavarėsisht gjinie:biggrin::biggrin: ,,sepse derėn nuk ja u qeli as me ju pa bile :biggrin: Njė her fola s'flas dy herė.:wink:

Makresh 07-05-09 09:02

Titulli: AW: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=thellenza][IMG]http://www.moelter-luckenwalde.de/bilder/Schwertransporte-3.jpg[/IMG]
:biggrin::biggrin:[/QUOTE]


Pirroooo ! :biggrin: Ah mangupi qe je ! ahahahaaaa...

doGzona 07-05-09 12:09

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely][SIZE=3]Budallaqet e treta jane ketu te dashur nxenes :biggrin: [/SIZE]

[SIZE=3]mesime te kendshme kete semester :biggrin:[/SIZE]

[IMG]http://i154.photobucket.com/albums/s271/theace8869/funny-people-poster.jpg[/IMG]

[SIZE=3]shume te fala nga Dekani, Kapetani dhe une[B] K[/B]-ja[/SIZE] :biggrin:[/QUOTE]

Perhajr shpija re e na prifte e mbara !:biggrin:

PS: lovely , a po te kujtohet kjo foto , ne ditelindjen e turistit kur patem dal !:biggrin:

[IMG]http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg[/IMG]

lovely 07-05-09 12:24

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=doGzona]Perhajr shpija re e na prifte e mbara !:biggrin:

PS: lovely , a po te kujtohet kjo foto , ne ditelindjen e turistit kur patem dal !:biggrin:

[IMG]http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg[/IMG][/quote]


hahahahahahahahahahahahahahaahahha
po qysh s um kujtohet, edhe pse kena pi i trohe, tybe krejt m kujtohen :biggrin:
kqyr ti tu bo rrumullaka me tym t cigares , ani me syza e qfare mafie hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah

e une e lyne e ngjyne qishtu si gjithe ahahahahahahaha o vallahin u knaqa tu kesh :biggrin:

lovely 07-05-09 12:25

Titulli: Budallaqe - 3
 
Dekan dhe Kapetan, Dallandyshja don me dit a e ka kalu provimin? :biggrin:

[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn66/kanimuni/smijesna_stopala.jpg[/IMG]

lovely 07-05-09 12:26

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=turisti][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_iosmv-Fp1jw/SZgeEdZyu5I/AAAAAAAADX0/W8bUXVnPkf8/s400/Heart_and_Flower_in_Sand-1.jpg[/IMG][/quote]


veq te Budallaqet gjon njeri ksi romantike hahahahahahahahahahahaa

lovely 07-05-09 12:27

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Trina_1]Kuku kete gjendje ka ardh shpija e budallalleqeve a:biggrin: sha zoten jo qe guxoj mu ngjit shkallve :tongue:[/quote]

a ki krah me fluturu pra per ne klase? :biggrin:

lovely 07-05-09 12:28

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=uliksi31-jr.]Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg[/IMG][/quote]


ishalla nuk jan krejt pa sy , mos me i pa gjithe kto shkalle hahahahahahahahahahahahahaha

lovely 07-05-09 12:29

Titulli: AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=thellenza]hahhahahahhhahhhahhhahahahh ahhahahahhahhhahhhahah, ku po i gjeni keto sende se? :biggrin:[/quote]

po i gjejme [B]mbi vesen e luleve[/B] edhe ne [B]100% vetvetja[/B] :biggrin:

Arkza 07-05-09 13:23

Titulli: Budallaqe - 3
 
Hajte Perhajr Lovushke Tema e re dhe e 3-et e Budallallaqeve e ishalla Prap ju shkon e na shkon jeta tek Budallaqet me [SIZE=4][COLOR=red]K-arramela :biggrin: :biggrin: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://www.agneslopez.com/press/images/ALP_Press_JaxLuxuryLiving_2009February_5.jpg[/IMG]

thellenza 07-05-09 15:46

AW: Titulli: AW: Budallaqe - 3
 
[quote=Makresh]Pirroooo ! :biggrin: Ah mangupi qe je ! ahahahaaaa...[/quote]
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gazi-de 07-05-09 16:02

Titulli: Budallaqe - 3
 
kush nuk e ka kry kete pune,koha u ardh nuk kini ku ikni:biggrin:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=9LlzEgoA7Rs[/url] :biggrin::biggrin:

thellenza 07-05-09 16:33

AW: Titulli: AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]po i gjejme [B]mbi vesen e luleve[/B] edhe ne [B]100% vetvetja[/B] :biggrin:[/quote]
[IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG]

p.s. prej kurshit koka bo kjo mashkull.. po mendoj ky.. asi kjo.. jo ky.. jo kjo ? :biggrin:

Idila 07-05-09 18:30

Titulli: Budallaqe - 3
 
[IMG]http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg[/IMG]

C`mė gjeti halli dhe mua, majmun shoh kėtu, majmun nė bankėn time!
Qe njė javė mė rastis tė qėndroj nė klasė, e mė e keqja nė njė bankė me njė person i ngjashėm si ky kėtu, i zi, buzėt e trasha, hej majmun bre krejt! :D Madje sot ia ngula sytė e shikoja me kurreshtjen mė tė madhe si i lėvizte sytė, e kur qeshej, interesant, mendova, cfarė ka krijuar dhe perėndia! Por i shkreti m`a drejton karrigen sa herė cohem nė kėmbė, i ndershėm vallahin! :biggrin:

Pėr njė cast mė shkoi mendja tek majmunesha Lovely. :P :D

lovely 07-05-09 19:03

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Idila][IMG]http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg[/IMG]

C`mė gjeti halli dhe mua, majmun shoh kėtu, majmun nė bankėn time!
Qe njė javė mė rastis tė qėndroj nė klasė, e mė e keqja nė njė bankė me njė person i ngjashėm si ky kėtu, i zi, buzėt e trasha, hej majmun bre krejt! :D Madje sot ia ngula sytė e shikoja me kurreshtjen mė tė madhe si i lėvizte sytė, e kur qeshej, interesant, mendova, cfarė ka krijuar dhe perėndia! Por i shkreti [B]m`a drejton karrigen sa herė cohem nė kėmbė[/B], i ndershėm vallahin! :biggrin:

Pėr njė cast mė shkoi mendja tek majmunesha Lovely. :P :D[/quote]


:rolleyes:

[B]po majmuni i nimon gjithe majmunkes[/B] :P :biggrin:


ps; hera e pare qe po shoh ksi "urrejtje" ndaj njerzve/ krijesave qe i ka kriju Zoti!!! prej nje femne kaq t "fresket" :P a nuk kishe ku me u ul veq te ai a? :tongue: nese nuk du une me u ul te ai apo kushdo cofte, nuk ka kush qe m shtin me u ul aty!!!!

Idila 07-05-09 19:08

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]:rolleyes:

[B]po majmuni i nimon gjithe majmunkes[/B] :P :biggrin:


ps; hera e pare qe po shoh ksi "urrejtje" ndaj njerzve/ krijesave qe i ka kriju Zoti!!! prej nje femne kaq t "fresket" :P a nuk kishe ku me u ul veq te ai a? :tongue: nese nuk du une me u ul te ai apo kushdo cofte, nuk ka kush qe m shtin me u ul aty!!!![/quote]
hahhahaa sa seriozisht e more dhe ti? :D
E pranoj qė ėshtė njeri dhe ėshtė njė njeri shumė i mirė (e kam dhe shok klase dhe poashtu shok banke :D ), deri dje nuk e kisha vėnė re si dukej, vetėm tani m`u kujtua si hyra kėtu tek "majmunllėqet"!:biggrin:

turisti 07-05-09 19:13

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]veq te Budallaqet gjon njeri ksi romantike hahahahahahahahahahahaa[/quote]

[I][SIZE=2][B]Lexo me mire..............[/B][/SIZE][/I]

lovely 07-05-09 19:30

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=turisti][I][SIZE=2][B]Lexo me mire..............[/B][/SIZE][/I][/quote]


:(:(:(

Idila 07-05-09 19:45

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]:(:(:([/quote]
Cfarė pate moj?:biggrin:[COLOR=red]....gjon [/COLOR][COLOR=black]njeri, pra, a e lexove mirė? hahhahaaaa[/COLOR]

Arkza 08-05-09 15:51

Titulli: Budallaqe - 3
 
Jaa diqka s'po ma rrok kohet e fundit me lexu !!!
Per derisa te kem qesi qatre su lexojm mir apo ajo !? :D:D

[IMG]http://lundxy.com/wp-content/uploads/2009/03/fucbrella.png[/IMG]

Murgesha 08-05-09 22:46

Titulli: Budallaqe - 3
 
Nėse nuk i mbani me rregull budallaqet vij dhe ja u mbushi gojėn me banane.

[IMG]http://www.jimcarreyonline.com/img/recent/news/horton36.jpg[/IMG]

Rrofshin majmunllaqet (mė falni spo mė punon sonte goma se budallaqet deshta me thonė) [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/IMG]

ShEjToNkA 08-05-09 22:48

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]Nėse nuk i mbani me rregull budallaqet vij dhe ja u mbushi gojėn me banane.

[IMG]http://www.jimcarreyonline.com/img/recent/news/horton36.jpg[/IMG]

Rrofshin majmunllaqet (mė falni spo mė punon sonte goma se budallaqet deshta me thonė) [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/IMG][/quote]

Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg

e_martumja 08-05-09 22:49

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg[/quote]ne vend saj s'isha afrru se kish jek ne te ardhmen :biggrin:

Murgesha 08-05-09 22:53

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Lovely, muleeeeeeeeeeeeeeeee se njė majmun vec tė paska mbrri ghaghagaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghhagahghagghaghahg[/quote]


Pse a po i ke frigė bananet qė spo mulohesh edhe ti a hahahahahahahahahahaahahahaha

ShEjToNkA 08-05-09 22:57

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]Pse a po i ke frigė bananet qė spo mulohesh edhe ti a hahahahahahahahahahaahahahaha[/quote]

O jo s'kam guxim t'i bėj konkurens Lovelyt se nuk dinė ti sa ankesen e ka bė me i ardh do majmuna prej xhungelle dhe prej kopshti :biggrin:

Murgesha 08-05-09 22:58

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]O jo s'kam guxim t'i bėj konkurens Lovelyt se nuk dinė ti sa ankesen e ka bė me i ardh do majmuna prej xhungelle dhe prej kopshti :biggrin:[/quote]

E ti prej nga ke??

ShEjToNkA 08-05-09 22:59

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]E ti prej nga ke??[/quote]

Tė prjoshmit dhe tė edukumit ( sic thonte Lovely) prej kopshti janė ghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghaghaghaghaghagha

lovely 08-05-09 23:00

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Murgesha]E ti prej nga ke??[/quote]

kjo osht pej kopshtit moj a ke harru a? hahahahahahahahahahaa

lovely 08-05-09 23:01

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=ShEjToNkA]Tė prjoshmit dhe tė edukumit ( sic thonte Lovely) prej kopshti janė ghaghaghaghaghaghagahghaghaghaghaghaghaghaghagha[/quote]


veq ata ma t mirt jan shtepiaka hahahahahahahahahahahahaha


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.