Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Prezantoni vetėn (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=117)
-   -   Erdha per te shkruar ne Dardani (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=28567)

Lapsi 02-11-09 13:10

Erdha per te shkruar ne Dardani
 
Erdha ne mesin e juaj,
per te shkruar ne Dardani
Nga Shkupi si kryeqender
per me ju be shoqeri

romansa 02-11-09 13:14

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=Lapsi]Erdha ne mesin e juaj,
per te shkruar ne Dardani
Nga Shkupi si kryeqender
per me ju be shoqeri[/quote]
Mirese erdhe Lapsi!!
Lapsi mendoj se do sjellesh shenime te mira..qe te na bejne kurioz ti lexojme ēdo shenim tendin
argetim te kendshem ne vijim!!

premium 02-11-09 13:23

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
Mirėse vjen nė mesin tonė lapsi ...
shpresoj kėtu tė kesh shoqerine e kendshme .

S' ish dasht tė mer lapsin tande :smile: .. ketu e patem stilolapsa me lloj ngjyrash :biggrin:

Lapsi 02-11-09 13:31

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
ahhahahaha, flm per ngrohtesin e treguar...rrofshi

SANTANA-29 02-11-09 13:40

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[I][SIZE=2]Lapsi mir se ke ardhe, shkruaj e kurr mos u ndal.:smile: [/SIZE][/I]

Lapsi 02-11-09 13:42

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
po po, per ate kam ardhe...ska te ndalme

~AnnA~ 02-11-09 13:47

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=Lapsi]Erdha ne mesin e juaj,
per te shkruar ne Dardani
Nga Shkupi si kryeqender
per me ju be shoqeri[/quote]
Kenaqesi per mua, qe vendasit e mi po shtohen dita dites :smile:
Te uroj Mirseardhje [B]Lapsi![/B]
Kalo caste argetuese ne kete komunitet virtual...

Idila 02-11-09 13:52

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Hajde Lapsi ardhsh si vera.:smile: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Shumė e mė shumė u shtofshim nga rajoni jonė, apo jo AnnA, njė, dy, tre, katėr, pesė....a thua sa u bėmė? :D[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Caste tė kėndshme nė mesin e shqipeve anė e mbanė botės. [/SIZE][/FONT]

Lapsi 02-11-09 13:53

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=~AnnA~]Kenaqesi per mua, qe vendasit e mi po shtohen dita dites :smile:
Te uroj Mirseardhje [B]Lapsi![/B]
Kalo caste argetuese ne kete komunitet virtual...[/quote] Flm Anna puccc

ssara 02-11-09 13:54

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=~AnnA~]Kenaqesi per mua, qe vendasit e mi po shtohen dita dites :smile:
Te uroj Mirseardhje [B]Lapsi![/B]
Kalo caste argetuese ne kete komunitet virtual...[/quote]
[I][SIZE=2]Edhe une i bashkangjitem fjaleve te Annes[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Mire se erdhe vendas ,,kalo bukur ne kete mjedis virtual[/SIZE][/I]

Lapsi 02-11-09 13:54

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=Idila][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Hajde Lapsi ardhsh si vera.:smile: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Shumė e mė shumė u shtofshim nga rajoni jonė, apo jo AnnA, njė, dy, tre, katėr, pesė....a thua sa u bėmė? :D[/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Caste tė kėndshme nė mesin e shqipeve anė e mbanė botės. [/SIZE][/FONT][/quote] iku vera e po na vjen dimri, ne do e bejme ngrohte duke qendruar afer njeri tjetrit
Nuk kane thene kot: sa me ngusht me te dashur

~AnnA~ 02-11-09 13:57

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=Idila][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Hajde Lapsi ardhsh si vera.:smile: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Shumė e mė shumė u shtofshim nga rajoni jonė, apo jo AnnA, njė, dy, tre, katėr, pesė....a thua sa u bėmė? :D[/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Caste tė kėndshme nė mesin e shqipeve anė e mbanė botės. [/SIZE][/FONT][/quote]

Ishim dy e u beme tre, ishim tre e u beme kater...e ishalla behemi edhe me shume :)

ps. Lapsi, sa per info, Idilen dhe ssara, i kemi dhe keto nga ana jone :smile:

Lapsi 02-11-09 13:59

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[quote=~AnnA~]Ishim dy e u beme tre, ishim tre e u beme kater...e ishalla behemi edhe me shume :)

ps. Lapsi, sa per info, Idilen dhe ssara, i kemi dhe keto nga ana jone :smile:[/quote] sa mire... shpresoj mos te jene tetovare ( shaka) aahhahahahahhahahhhhaha

emine 02-11-09 14:51

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
[FONT=Georgia][SIZE=3]Mire se keni ardh ne Dardani!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://cratoo.de/gallery2/d/7894-1/5438_weisse_rosen.JPG[/IMG]

AlbaSoft 02-11-09 14:54

Titulli: Erdha per te shkruar ne Dardani
 
Mir se ke ardh Lapsi po ku e ke gomen ore.


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.