Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Personalitete publike (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Ndahen, Nora dhe Roberti (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=34093)

Zero Cool 16-09-13 15:48

Ndahen, Nora dhe Roberti
 
[B]Nora Istrefi ndahet nga Roberti[/B][IMG]http://www.knninfo.com/repository/images/16_09_13_57640_nora.jpg[/IMG]Kėngėtarja mė seksi e skenės sonė Nora Istrefi ndahet nga i fejuari i saj Robert Berisha. Ndonėse jo shumė kohė mė parė kėngėtarja ka bėrė tė ditur se mes saj dhe Robertit ėshtė gjithēka nė rregull,disa burime bėjnė me dije se ēifti nuk janė mė bashkė.

Sipas tė njėjtit burim, Roberti tashmė ish i fejuari i Norės e ka tradhtuar kėngėtaren me njė vajzė e cila ėshtė fytyrė e njohur e skenės sonė. Ndryshe ky thashetheme ka kohė qė po qarkullon nėpėr Prishtinė.

Zero Cool 03-09-14 15:58

Titulli: Ndahen, Nora dhe Roberti
 
[B]Nora bėhet nuse[/B][IMG]http://www.telegrafi.com/fo/vip/nora-b-euml-het-nuse-foto_hd.jpg[/IMG]Nėpėr rrjetet sociale, tashmė po qarkullojnė fotografi nga ceremonia martesore e Norės dhe Robertit.
Ēifti i njohur i skenės ėshtė duke zhvilluar dasmėn e tyre nė praninė e familjarėve dhe miqve, mes tė cilėve janė shumė fytyra tė njohura.

Disa fotografi nga njė prej ditėve mė tė rėndėsishme nė jetėn e Norės.


[IMG]http://www.telegrafi.com/fo/2010/norahyrje.jpg[/IMG][IMG]http://www.telegrafi.com/fo/2010/noralabi1.jpg[/IMG][IMG]http://www.telegrafi.com/fo/2010/nora-fk.jpg[/IMG][IMG]http://www.telegrafi.com/fo/2010/norarob1(1).jpg[/IMG][IMG]http://www.telegrafi.com/fo/2010/norarob2(1).jpg[/IMG]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.