Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Hapėsirė filozofike-psikologjike (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Thėnie filozofike. (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13185)

ssara 09-09-14 12:37

Titulli: Thėnie filozofike.
 
I fuqishėm nuk mund tė quhet ai qė mban gurė tė rėndė,
por mund tė quhet i fuqishėm ai qė mban fjalėn e dhėnė

vjeshta 25-10-14 16:43

Titulli: Thėnie filozofike.
 
Qfare eshte me i keq se deshtimi? suksesi i rreme.

Paradox_13 21-12-14 17:04

Titulli: Thėnie filozofike.
 
[I][SIZE="2"][SIZE="3"]Forca shpirterore s'eshte gje tjeter, veēse arti per te mbajtur mbyllur ne zemer shqetesimin.........[/SIZE][/SIZE][/I]

UniCorN 03-03-15 19:54

Re: Thėnie filozofike.
 
Ēdo te keqe qe nuk e bajme quhet bamiresi.

Agolli 05-04-19 20:03

Titulli: Re: Thėnie filozofike.
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I]Nje nga lirite me te medha eshte te mos interesohesh ne te vertete se cfare mendojne te tjeret per ju![/I][/SIZE][/FONT]

Agolli 15-04-19 20:29

Titulli: Re: Thėnie filozofike.
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I]Ka vetem dy kohe ne jete:tani dhe shume vone!
[/I][/SIZE][/FONT]

Agolli 18-04-19 20:55

Titulli: Re: Thėnie filozofike.
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][I]''Koha vendos se ke do te takojme ne jeten tone, zemra vendos se ke duam ne jeten tone dhe sjellja jone vendos se kush do te qendroje ne jeten tone''[/I][/SIZE][/FONT]

AlbaSoft 09-12-19 22:58

Titulli: Thėnie filozofike.
 
Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...

Adrenalina 20-12-19 09:15

Titulli: Thėnie filozofike.
 
[QUOTE=AlbaSoft;2300925]Zhgėnjimi t'a mbyll' zemren,por t'i hapė sytė...[/QUOTE]

Djalo mos u merzit zhgenjimi te permirson, te jap mesim...andaj ke durim ruje pak dunjan per ne ahiret! :)


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.