Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Pėrshėndetje dhe Urime (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=116)
-   -   Zero Cool (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=18976)

Zero_Cool 08-03-06 01:17

Zero Cool
 
[B][COLOR=blue]Hajde mirė se erdha prap e ishalla tani po mbes pėrgjithmonė ;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Kuku gati harrova juve mirė se ju gjej tė gjithėve :)[/COLOR][/B]

Zero Cool 09-03-06 11:37

Avvvvvvvvvvvvvv qka ma paskeni uru shume mireseardhjen breeeeeeeeee , flm a :P

Naki 09-03-06 15:03

Mirė se keni ardhur duke ruajtur mirėsinė,ndėrtimin e urave tė miqėsisė duke ecur sė bashku tė ndertojmė normat e komunikimit vllazėrorė.
Shtrirja e dorės sė mirėseardhjes ėshtė simbil i miqėsisė,atėherė tė ndertojmė.

Naki

Murgesha 09-03-06 15:35

[quote=Zero_Cool][B][COLOR=blue]Hajde mirė se erdha prap e ishalla tani po mbes pėrgjithmonė ;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Kuku gati harrova juve mirė se ju gjej tė gjithėve :)[/COLOR][/B][/quote]

Hajde mirė se na ke ardhė prapė, e u baftė ashut siē dėshiron ti. :wink:

Murgesha!

Reana 09-03-06 16:11

[SIZE=2]Hajde mire se paske ardhur:confused: , por nuk po e di se kush je, se:frown: ....[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]perndryshe, tregom te lutem a po te punon mire ai fare celulari:cool: [/SIZE]
[SIZE=2]a po mundesh me thirre kend, apo po te thirre 'kush, a???[/SIZE]

Zero Cool 09-03-06 21:34

falenderoj, Naki, Murgesha dhe Reana.
Po qka te them Reana nuk me njeh se qenke relativisht e re ne forum, ata qe jane ma heret me njohin shume mire, si nje djal simpatik te sjellshem e modest ( ahahah apo jo Murgesha :P ).
Sa e perket telefonit jo bre Reana nuk me punon se spo kam ku me mbush , ma kan lshu baterite edhe ne vendet ka po sillem une spo ka vale fare :tongue:
Shendet juve ...

Reana 09-03-06 22:30

[quote=Zero Cool]
[SIZE=2]Po qka te them Reana nuk me njeh se qenke relativisht e re ne forum, ata qe jane ma heret me njohin shume mire, si nje djal simpatik te sjellshem e modest ( ahahah apo jo Murgesha :P ).[/SIZE]
[/quote]

[SIZE=2]hemmm...pradoksale pothuaj:cool: [/SIZE]
[SIZE=2]perderisa thua se je anetar i "vjeter", figuron si "JUNIOR member":tongue: ....[/SIZE]

[SIZE=2]keshtuqe kjo e "baterive", po me duket definuese ne rastin tend!!!![/SIZE]

[SIZE=2]perndryshe gezohem qe je djal simpatik, i sjellshem e modest (lista vazhdon me siguri), e te deshiroj te jesh GJITHMONE i tille!!![/SIZE]

Zero Cool 09-03-06 23:42

[quote=Reana][SIZE=2]hemmm...pradoksale pothuaj[/SIZE]
[SIZE=2]perderisa thua se je anetar i "vjeter", figuron si "JUNIOR member":tongue: ....[/SIZE]

[SIZE=2]keshtuqe kjo e "baterive", po me duket definuese ne rastin tend!!!![/SIZE]

[SIZE=2]perndryshe gezohem qe je djal simpatik, i sjellshem e modest (lista vazhdon me siguri), e te deshiroj te jesh GJITHMONE i tille!!![/SIZE][/quote]

po qe shpejt po te pergjigjem :wink:
jam anetar i vjeter por kam qenė nė izolim, keshtu qe tani po e kupton edhe qe kam qenė "... [SIZE=2]simpatik, i sjellshem e modest (lista vazhdon me siguri)... kurse sa i perket baterive ma kan "leshu" vetem baterite e tel. :wink: [/SIZE]
[SIZE=2]Te pershendes edhe une ty :smile: [/SIZE]

jadore 10-03-06 02:12

[quote=Zero_Cool][B][COLOR=blue]Hajde mirė se erdha prap e ishalla tani po mbes pėrgjithmonė ;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Kuku gati harrova juve mirė se ju gjej tė gjithėve :)[/COLOR][/B][/quote]
[FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3].....( pjese e listes se vazhduar)--mire se na ke gjete "zero cool"--se mireseardhejen e ke te garantuar , (hahaha)... kuptohet.....-wow ,--sa do te pershendesin ty !! (hala ,e hala)- e qe ke me mbet tash per krejt ketu ,kete po ta vertetoi ,-qe Po! (valla)!-e dine pse, ta spjegon vete nicku ,- se zero, ske ka shkon -kupton vendstagnim-edhe coool--( ,-wow-)krejt bardhe,(ftoftesi,--"rafsh e beft zoti"-hahha)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]p.s [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]-----ok, te uroj ri- mirseardhje -besoi qe shume here do te "tangentojme ", idete ...ne kete virtualitet mendimesh...![/SIZE][/FONT]

halla e madhe 10-03-06 07:31

Zero Cool_Te deshiroj mireseardhje dhe argetim ne ODEN Dardane.

Zero Cool 10-03-06 20:10

Falenderoj [B]jador[/B] dhe ty[B] halla e madhe[/B] pėr mirėseardhjen.

P.S [B]jador [/B]e paske hunden e madhe :tongue:

jadore 10-03-06 20:30

[quote=Zero Cool]Falenderoj [B]jador[/B] dhe ty[B] halla e madhe[/B] pėr mirėseardhjen.

P.S [B]jador [/B]e paske hunden e madhe :tongue:[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=3]-- p.s-[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3](wow)- pse more ,zero-cooll ???- a qe te urova mirseardhje-a !![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3](-sa e di une hunda eshte pjes perberese e trupit qe ka shqisen e nuhatjes !!qka nuhata une (keshtu) ketu !!!?????[/SIZE][/FONT]

Zero Cool 10-03-06 22:14

jo jo me kqekuptove jador, vetem thash qe ke hunden e madhe nuk thash asgje me prapavije :wink:

jadore 11-03-06 01:11

[quote=Zero Cool]jo jo me kqekuptove jador, vetem thash qe ke hunden e madhe nuk thash asgje me prapavije :wink:[/quote]

[FONT=Arial][SIZE=3]--.nuk ja vlen te diskutohet me shume ne kete drejtim.. veq po me fasionon more efekti i te arriturave teknollogjike ( wow sa po ndikon edhe ne imagjinaten e njeriut)- edhe pa me njofte, mundesh te japesh konkludim ( sa per sqarim ne realitet-jo virtualitet (keqkuptimesh) kam hund te vogel ..me linje te drejte ..te njohur si hunde greke (...nga antika)-sa te ndihmon kjo qe ne te ardhemen te mos keqkuptohemi??[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]ps.ja humbe efektin e temes me kete "rreshqitje detali"[/SIZE][/FONT]

hana 11-03-06 17:38

ooo Zero Cool tung qa po ban??????????????????
me paska marr malli per tyyyyyyyyy


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.