Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

lovely 07-05-09 12:25

Titulli: Budallaqe - 3
 
Dekan dhe Kapetan, Dallandyshja don me dit a e ka kalu provimin? :biggrin:

[IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn66/kanimuni/smijesna_stopala.jpg[/IMG]

lovely 07-05-09 12:26

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=turisti][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_iosmv-Fp1jw/SZgeEdZyu5I/AAAAAAAADX0/W8bUXVnPkf8/s400/Heart_and_Flower_in_Sand-1.jpg[/IMG][/quote]


veq te Budallaqet gjon njeri ksi romantike hahahahahahahahahahahaa

lovely 07-05-09 12:27

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Trina_1]Kuku kete gjendje ka ardh shpija e budallalleqeve a:biggrin: sha zoten jo qe guxoj mu ngjit shkallve :tongue:[/quote]

a ki krah me fluturu pra per ne klase? :biggrin:

lovely 07-05-09 12:28

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=uliksi31-jr.]Mos harro me ju tregue studentve se duhet me i perdor shkallat jasht per me dal nalt ne ligjerata.:biggrin:

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/SKX12wKjU_I/AAAAAAAAKc8/5xTcENW63X8/s400/5.jpg[/IMG][/quote]


ishalla nuk jan krejt pa sy , mos me i pa gjithe kto shkalle hahahahahahahahahahahahahaha

lovely 07-05-09 12:29

Titulli: AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=thellenza]hahhahahahhhahhhahhhahahahh ahhahahahhahhhahhhahah, ku po i gjeni keto sende se? :biggrin:[/quote]

po i gjejme [B]mbi vesen e luleve[/B] edhe ne [B]100% vetvetja[/B] :biggrin:

Arkza 07-05-09 13:23

Titulli: Budallaqe - 3
 
Hajte Perhajr Lovushke Tema e re dhe e 3-et e Budallallaqeve e ishalla Prap ju shkon e na shkon jeta tek Budallaqet me [SIZE=4][COLOR=red]K-arramela :biggrin: :biggrin: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://www.agneslopez.com/press/images/ALP_Press_JaxLuxuryLiving_2009February_5.jpg[/IMG]

thellenza 07-05-09 15:46

AW: Titulli: AW: Budallaqe - 3
 
[quote=Makresh]Pirroooo ! :biggrin: Ah mangupi qe je ! ahahahaaaa...[/quote]
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gazi-de 07-05-09 16:02

Titulli: Budallaqe - 3
 
kush nuk e ka kry kete pune,koha u ardh nuk kini ku ikni:biggrin:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=9LlzEgoA7Rs[/url] :biggrin::biggrin:

thellenza 07-05-09 16:33

AW: Titulli: AW: Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]po i gjejme [B]mbi vesen e luleve[/B] edhe ne [B]100% vetvetja[/B] :biggrin:[/quote]
[IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG][IMG]http://jppetit.free.fr/smileys/silly.gif[/IMG]

p.s. prej kurshit koka bo kjo mashkull.. po mendoj ky.. asi kjo.. jo ky.. jo kjo ? :biggrin:

Idila 07-05-09 18:30

Titulli: Budallaqe - 3
 
[IMG]http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg[/IMG]

C`mė gjeti halli dhe mua, majmun shoh kėtu, majmun nė bankėn time!
Qe njė javė mė rastis tė qėndroj nė klasė, e mė e keqja nė njė bankė me njė person i ngjashėm si ky kėtu, i zi, buzėt e trasha, hej majmun bre krejt! :D Madje sot ia ngula sytė e shikoja me kurreshtjen mė tė madhe si i lėvizte sytė, e kur qeshej, interesant, mendova, cfarė ka krijuar dhe perėndia! Por i shkreti m`a drejton karrigen sa herė cohem nė kėmbė, i ndershėm vallahin! :biggrin:

Pėr njė cast mė shkoi mendja tek majmunesha Lovely. :P :D

lovely 07-05-09 19:03

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=Idila][IMG]http://monkeys.funny-animal-picture.com/images/monkeys/funny-monkey-4.jpg[/IMG]

C`mė gjeti halli dhe mua, majmun shoh kėtu, majmun nė bankėn time!
Qe njė javė mė rastis tė qėndroj nė klasė, e mė e keqja nė njė bankė me njė person i ngjashėm si ky kėtu, i zi, buzėt e trasha, hej majmun bre krejt! :D Madje sot ia ngula sytė e shikoja me kurreshtjen mė tė madhe si i lėvizte sytė, e kur qeshej, interesant, mendova, cfarė ka krijuar dhe perėndia! Por i shkreti [B]m`a drejton karrigen sa herė cohem nė kėmbė[/B], i ndershėm vallahin! :biggrin:

Pėr njė cast mė shkoi mendja tek majmunesha Lovely. :P :D[/quote]


:rolleyes:

[B]po majmuni i nimon gjithe majmunkes[/B] :P :biggrin:


ps; hera e pare qe po shoh ksi "urrejtje" ndaj njerzve/ krijesave qe i ka kriju Zoti!!! prej nje femne kaq t "fresket" :P a nuk kishe ku me u ul veq te ai a? :tongue: nese nuk du une me u ul te ai apo kushdo cofte, nuk ka kush qe m shtin me u ul aty!!!!

Idila 07-05-09 19:08

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]:rolleyes:

[B]po majmuni i nimon gjithe majmunkes[/B] :P :biggrin:


ps; hera e pare qe po shoh ksi "urrejtje" ndaj njerzve/ krijesave qe i ka kriju Zoti!!! prej nje femne kaq t "fresket" :P a nuk kishe ku me u ul veq te ai a? :tongue: nese nuk du une me u ul te ai apo kushdo cofte, nuk ka kush qe m shtin me u ul aty!!!![/quote]
hahhahaa sa seriozisht e more dhe ti? :D
E pranoj qė ėshtė njeri dhe ėshtė njė njeri shumė i mirė (e kam dhe shok klase dhe poashtu shok banke :D ), deri dje nuk e kisha vėnė re si dukej, vetėm tani m`u kujtua si hyra kėtu tek "majmunllėqet"!:biggrin:

turisti 07-05-09 19:13

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]veq te Budallaqet gjon njeri ksi romantike hahahahahahahahahahahaa[/quote]

[I][SIZE=2][B]Lexo me mire..............[/B][/SIZE][/I]

lovely 07-05-09 19:30

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=turisti][I][SIZE=2][B]Lexo me mire..............[/B][/SIZE][/I][/quote]


:(:(:(

Idila 07-05-09 19:45

Titulli: Budallaqe - 3
 
[quote=lovely]:(:(:([/quote]
Cfarė pate moj?:biggrin:[COLOR=red]....gjon [/COLOR][COLOR=black]njeri, pra, a e lexove mirė? hahhahaaaa[/COLOR]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.