Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Humori (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Budallaqe - 3 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=27107)

turisti 06-01-11 13:55

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001208]te asaj qe po ia flladit ventillatorin a? hahahahahahahahahahahahaa[/QUOTE]


[I]Ku e di une cila,:biggrin: [B]te gjithat jane me ventillatorkat[/B] :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahaha.[/I]

turisti 06-01-11 13:58

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001209]oo kukuu plasa tu kesh, edhe lesh edhe qel hahahahahahahahahahahahahaa[/QUOTE]

[I]Qka hahahaha,mos qesh[B] se t'bjen leshi :biggrin: si mua[/B] :biggrin:,hahahahahahahahaha.[/I]

turisti 06-01-11 14:00

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001211]more veq kur po m bjen n men po knaqna tu keesh oo Turiiist, qfare t kcyni si dreq hahahahahhahahahahahaahahaha

jo [B][I]burrecat e murren dynjene[/I][/B] :biggrin:[/QUOTE]


[I]Ashtu e ka :biggrin: [B]burrnia [/B]:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha[/I]

lovely 06-01-11 14:02

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001219][I]Ashtu e ka :biggrin: [B]burrnia [/B]:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahaha[/I][/QUOTE]


ashtu e ka granimi valla, u myten t mas ventillatorkav hahahahahahahahaahhaa

lovely 06-01-11 14:03

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001218][I]Qka hahahaha,mos qesh[B] se t'bjen leshi :biggrin: si mua[/B] :biggrin:,hahahahahahahahaha.[/I][/QUOTE]


kurr gru qel nuk kam pa hahahahahahahahaa

turisti 06-01-11 14:04

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001214]dreqi ia hangt atij kojshiken me ventillator t prisht, krejt haletet munet me i pas t prishta ajo hahahahahahahhahahahahahaa[/QUOTE]


[I]More nga ventilimi i shumte,munden te gjtha sende mi marre :biggrin: [B]ndezje llagerash [/B]:biggrin:,hahahahahahahahahaha.[/I]

turisti 06-01-11 14:07

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001215]te une jan 375 faqe :biggrin: se une kam postime ma shume ne nje faqe :wink:

megjithate, urime 500 faqet e tua :smile: ke bere nje pune te mrekullueshme hahahahahahahahahahahaha

te pershendes belivallha me ni kajke boshnjakqe :wink:


[URL]http://www.youtube.com/watch?v=8FZZZT4ZUtM&feature=related[/URL][/QUOTE]

[I]O,po,po, te ti nashta dhe budallaqet jane ne :biggrin: [B]forum tjeter e jo ne Dardani[/B] :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.[/I]

[I]Flm,flm,Dinon e dua shume,edhe tekstin e mire e ka- kush e kupton.....po ne cdo rast me lehte eshte se [B]KINEZISHT ...........[/B]:biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.[/I]

turisti 06-01-11 14:08

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001222]kurr gru qel nuk kam pa hahahahahahahahaa[/QUOTE]


[I]Qyqy,e kojshiken e :biggrin: [B]Uliksit [/B]:biggrin: ???????? [/I]

lovely 06-01-11 14:17

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001224][I]O,po,po, te ti nashta dhe budallaqet jane ne :biggrin: [B]forum tjeter e jo ne Dardani[/B] :biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.[/I]

[I]Flm,flm,Dinon e dua shume,edhe tekstin e mire e ka- kush e kupton.....po ne cdo rast me lehte eshte se [B]KINEZISHT ...........[/B]:biggrin:,hahahahahahahahahahahaha.[/I][/QUOTE]

plot kinez po ka qatje n poker hahahahahahahaha

lovely 06-01-11 14:17

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001225][I]Qyqy,e kojshiken e :biggrin: [B]Uliksit [/B]:biggrin: ???????? [/I][/QUOTE]


asaj nuk ia kam pa kryt hahahahahahahahahahaha

lovely 06-01-11 14:18

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001223][I]More nga ventilimi i shumte,munden te gjtha sende mi marre :biggrin: [B]ndezje llagerash [/B]:biggrin:,hahahahahahahahahaha.[/I][/QUOTE]


per llagera kallaj ia bojme, federra i ngjesum n ven tyne hahahahahahhaahhahahaa

turisti 06-01-11 14:22

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001231]per llagera kallaj ia bojme, federra i ngjesum n ven tyne hahahahahahhaahhahahaa[/QUOTE]


[I]Hahahahahahahahahaha valla.nese :biggrin: [B]federkat[/B] :biggrin: nuk ju bojne - smunden mu luhate..................:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahaha.[/I]

lovely 06-01-11 14:28

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001234][I]Hahahahahahahahahaha valla.nese :biggrin: [B]federkat[/B] :biggrin: nuk ju bojne - smunden mu luhate..................:biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahaha.[/I][/QUOTE]


i hypum n bika atehere hahahahahahahahahahhaa

turisti 06-01-11 14:33

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=lovely;2001238][B][I]i hypum n bika[/I][/B] atehere hahahahahahahahahahhaa[/QUOTE]


[I][B]:biggrin: N'taraka[/B] :biggrin: po mendon......................,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/I]

[I]T'kan hy ne gjak[B] dashuria[/B] dhe[B] bikat.......[/B]...........:biggrin:[/I]

lovely 06-01-11 14:38

Titulli: Budallaqe - 3
 
[QUOTE=turisti;2001242][I][B]:biggrin: N'taraka[/B] :biggrin: po mendon......................,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/I]

[I]T'kan hy ne gjak[B] dashuria[/B] dhe[B] bikat.......[/B]...........:biggrin:[/I][/QUOTE]une veq thashe me t nimu, tash per qka t foli krejt n gjak i pasna demek a? hahahahahahahahahhahaha

n gjak kam; sheqer, yndyre, karbohidrate , insulin, muzike, film, dashuri, budallaki, lesh, e shume shuumeee tjeraaa sene, po jo bik :biggrin:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.