Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kafja e Forumit (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Tani... (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=32296)

AliSia 22-09-11 08:24

Tani...
 
[B]Tani...[/B] po pi kaffe dhe po iku.

Tani ju pershendes te gjithve juve qe jeni ON kaloni mire!

Zero Cool 22-09-11 09:31

Titulli: Tani...
 
[I]tani, e kisha pi ni kafe tybeh :cool:[/I]

ritta 22-09-11 09:50

Titulli: Tani...
 
Tani Zc vec gati po pret
urdhero kafen , tani sa e pregadita :)))
[IMG]http://www.onlineprobistip.com/wp-content/uploads/2010/08/coffee.jpg[/IMG]

Zero Cool 22-09-11 09:54

Titulli: Tani...
 
[QUOTE=ritta;2125043]Tani Zc vec gati po pret
urdhero kafen , tani sa e pregadita :)))
[IMG]http://www.onlineprobistip.com/wp-content/uploads/2010/08/coffee.jpg[/IMG][/QUOTE]

[I]He ty tu rrit rroga hooo, shum flm se engjell je tybeh, lumi ai qe tka fat :smile:[/I]

ritta 22-09-11 09:58

Titulli: Tani...
 
[QUOTE=Zero Cool;2125047][I]He ty tu rrit rroga hooo, shum flm se engjell je tybeh, lumi ai qe tka fat :smile:[/I][/QUOTE]


Tani mos ma rrit mendjen shumm :)))

Te beft mir kafja se pasna harru me te than ..:P :P

winona 22-09-11 10:37

Titulli: Tani...
 
...po dua me dal pak...koha e mire...

Giovanni 22-09-11 10:42

Titulli: Tani...
 
Tani edhe pak e kam pausen e drekes .. kush po vjen ne dreke ..?

Albonita 22-09-11 12:03

Titulli: Tani...
 
[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Tani e falnderoi AliSia per ket tem..ce ma ka mungua shume:mad: ce po i mbyllin pa , pas shenime shumeeeee.....[/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Tan ika nga ketu ce po me thrasin Qanenaj:biggrin:[/SIZE][/FONT]

elvio 22-09-11 18:30

Titulli: Tani...
 
****dola.
Artisti me kenaqesi ju lexoj
iken ora kur me ty postoj
tashme te falenderoj!!

Elvio

AliSia 22-09-11 18:48

Titulli: Tani...
 
[QUOTE=Albonita;2125107][FONT=Century Gothic][SIZE=2]Tani e falnderoi AliSia per ket tem..ce ma ka mungua shume:mad: ce po i mbyllin pa , pas shenime shumeeeee.....[/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Tan ika nga ketu ce po me thrasin Qanenaj:biggrin:[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Tani gjithe ashtu edhe tyyy nje Flm

Tani Albonita kur te mungon ndonje Tem veq tregoi AliSSiA..:biggrin::wink:

Tani po pergatiti darken edhe nga njehere ktu.!

Albonita 22-09-11 20:22

Titulli: Tani...
 
[QUOTE=AliSia;2125323]Tani gjithe ashtu edhe tyyy nje Flm

Tani Albonita kur te mungon ndonje Tem veq tregoi AliSSiA..:biggrin::wink:

Tani po pergatiti darken edhe nga njehere ktu.![/QUOTE]


[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Tani sa her ce mua me mungon donje tem te dreitohem ty.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Se kjo tem vertet me ka mungua.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

Hajra 22-09-11 20:27

Titulli: Tani...
 
....dua ta pershendes Alboniten,

je e madhe.

Albonita 22-09-11 20:32

Titulli: Tani...
 
[QUOTE=Hajra;2125416]....dua ta pershendes Alboniten,

je e madhe.[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Dua ta pranoi me zemer pershndetijen tende sepse je person shum i mire[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2]Paq nje mbremje te mrekullushmee... oh Hajrush Rrespket per ty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]

Fshatari 22-09-11 20:33

AW: Tani...
 
... nje cigare t'holle se pa tym qe m'i mjegullon syte dhe nikotine qe me turbullon mendjen, tani nuk ka kurfare sharmi !

Hajra 22-09-11 20:35

Titulli: AW: Tani...
 
[QUOTE=Fshatari;2125423]... nje cigare t'holle se pa tym qe m'i mjegullon syte dhe nikotine qe me turbullon mendjen, tani nuk ka kurfare sharmi ![/QUOTE]


....mos na lasht zoti pa tym pa endrra dhe pa njerez te mire, [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/IMG]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.