Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Diaspora Shqiptare (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=135)
-   -   Pse jetojm ne gyrbet??? (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=28573)

Harisi 27-01-19 21:00

Re: Pse jetojm ne gyrbet???
 
......sepse vendlindja larg, qy

Buqja_ch 08-02-19 22:04

Titulli: Pse jetojm ne gyrbet???
 
Pse !!! Burrin e gjeta te jashtit e mu duft me dal ne gurbet ha ha

Albonita 18-04-19 21:01

Titulli: Pse jetojm ne gyrbet???
 
🤣 as vet se Di psee 🤣 , veq shum jet e mire lum ai / ajo .. se ika arrit qellimet e vete pa mar parasysh ne cili shtet jeton👌

power8 05-05-20 18:08

Titulli: Pse jetojm ne gyrbet???
 
Kushtet e veshtira ekonomike kane shty njerezit ne gurbet...

Agolli 19-05-20 16:30

Titulli: Pse jetojm ne gyrbet???
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=2][I]disa per qeshtje politike, dikush per status ndersa shumica per nje te ardhme me te mire. Per vehte gjindem ketu ku gjindem per kushte qe vendi im nuk mi plotson dhe qe nuk mundwet te m'i plotson ndonjehere.[/I][/SIZE][/FONT]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.