Dardania.de

Dardania.de (http://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Muzika (http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b] (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16873)

E_Zjarrta 21-06-05 21:23

Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b]
 
E zjarrta ju pershendet dhe kerkon ndihmen tuaj nese e din kush ku mun te gjej muzike shqip me Karaoke

pershendetje #

ju djeg e ZJARRTA

Kercovari 21-06-05 21:31

Re: Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b]
 
[quote=E_Zjarrta]E zjarrta ju pershendet dhe kerkon ndihmen tuaj nese e din kush ku mun te gjej muzike shqip me Karaoke

pershendetje #

ju djeg e ZJARRTA[/quote]

He de rafsh e me djegsh mua , cfare muzike do?.

DEA 21-06-05 21:33

Re: Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b]
 
[quote=Kercovari][quote=E_Zjarrta]E zjarrta ju pershendet dhe kerkon ndihmen tuaj nese e din kush ku mun te gjej muzike shqip me Karaoke

pershendetje #

ju djeg e ZJARRTA[/quote]

He de rafsh e me djegsh mua , cfare muzike do?.[/quote]

Te tha de karaoke :!:


P.s. pershendetje per ju e Zjarrta :wink:

Naki 21-06-05 21:35

Re: Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b]
 
[quote=E_Zjarrta]E zjarrta ju pershendet dhe kerkon ndihmen tuaj nese e din kush ku mun te gjej muzike shqip me Karaoke

pershendetje #

ju djeg e ZJARRTA[/quote]

Pėr cilen Muzikė e keni Fjalen :?:

Kercovari 21-06-05 21:36

Re: Pershendetje nga [b]E zjarrta [/b]
 
[quote=DEA][quote=Kercovari][quote=E_Zjarrta]E zjarrta ju pershendet dhe kerkon ndihmen tuaj nese e din kush ku mun te gjej muzike shqip me Karaoke

pershendetje #

ju djeg e ZJARRTA[/quote]

He de rafsh e me djegsh mua , cfare muzike do?.[/quote]

Te tha de karaoke :!:


P.s. pershendetje per ju e Zjarrta :wink:[/quote]

Per bese une jam i teknikes po kete karaoke nuk e di qe eshte,E di se ka karta per D:Jeej dhe me ato mund te behen incizime te ndryshme dhe ne cdo kohe te ndigjoni.
Me sqaro üpakes se per cka punohet.

DEA 21-06-05 21:42

Karaoke eshte ku edhe e ke te shkruar kengen poshte monitorit qe te mundesh te kendoshe se bashku :lol: :lol: :lol:

Kercovari 21-06-05 21:44

[quote=DEA]Karaoke eshte ku edhe e ke te shkruar kengen poshte monitorit qe te mundesh te kendoshe se bashku :lol: :lol: :lol:[/quote]

Po methuaj moj Dea,Diktasound geräte.Aiii e gjeta qe neser per te zjarrten.

DEA 21-06-05 21:46

[quote=Kercovari][quote=DEA]Karaoke eshte ku edhe e ke te shkruar kengen poshte monitorit qe te mundesh te kendoshe se bashku :lol: :lol: :lol:[/quote]

Po methuaj moj Dea,Diktasound geräte.Aiii e gjeta qe neser per te zjarrten.[/quote]
Ashtu bre kercovari te lumte :lol:

Kercovari 21-06-05 21:49

[quote=DEA][quote=Kercovari][quote=DEA]Karaoke eshte ku edhe e ke te shkruar kengen poshte monitorit qe te mundesh te kendoshe se bashku :lol: :lol: :lol:[/quote]

Po methuaj moj Dea,Diktasound geräte.Aiii e gjeta qe neser per te zjarrten.[/quote]
Ashtu bre kercovari te lumte :lol:[/quote]

[img]http://www.ccfc.ca/English/images/pictures/karaoke%20machine.jpg[/img]
Laji syte sonte e zjarrta e kur gjeje ne shqip te lajmeroj.

E_Zjarrta 22-06-05 14:32

ju faleminderit per pergjigjet serioze e edhe ata bandilat qe bejne shaka nuk ka problem por une me te vertete kerkova ate por nuk e gjeta unen kerkova se thash ndoshta ka edhe ne gjuhen shqipe dikund Karaokė e nuk kerkova Kar-a-Okė ok djema ju pershendes me nje puthje te gjithve edhe pse nuk me ndihmuat te pakten u munduat

Kercovari 22-06-05 14:44

[quote=E_Zjarrta]ju faleminderit per pergjigjet serioze e edhe ata bandilat qe bejne shaka nuk ka problem por une me te vertete kerkova ate por nuk e gjeta unen kerkova se thash ndoshta ka edhe ne gjuhen shqipe dikund Karaokė e nuk kerkova Kar-a-Okė ok djema ju pershendes me nje puthje te gjithve edhe pse nuk me ndihmuat te pakten u munduat[/quote]

E zjarta e nderuar
Nuke kame be aspak tallje me ty dhe vertet u interesova per kete mjerisht ne gjuhen shqipe nuk gjen.
Por shpresat nuk duhet te humbish aspak jam ne kontakt me nje shqiptare ketu ne Zvicer i cile merret me muzike dhe me tha se duhet te zgjedhesh cfare muzike do, e ai ben icizim te muzikes dhe sintonizim me nenshkrim te fjaleve,po nese do ka mundesi te u beje nje program ne Pcn-e tuaj.
Te gjitha keto do te u beje ne dvd disc, nese jeni e interesuar me shkruani.
Me respekt Kercovari


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.