Tema: Windows 8
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 01-06-11, 17:11   #5
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Windoows 8

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ~AnnA~ Shiko postimin
A mund te behet prej Vista auf win.7 updaten, apo eshte e pamundur kjo?
Gjithsesi ~Anna~,
Megjithate une e preferoj nje instalim te "paster" dmth formatizim te C:\ (shpeshehere kur dyshoj ne trojan, virus etj e "hudhi" particionin C:\ fare dhe e bej prap, per disa lloj virusash kjo eshte zgjidhje e vetme).
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė