Shiko Postimin Tek
Vjetėr 12-09-12, 20:30   #181
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...


Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 12-09-12 nė 20:31
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante