Shiko Postimin Tek
Vjetėr 14-07-13, 10:59   #15
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kurani apo Bibla (Profecia mes Jezusit dhe Muhamedit)

Duke rrespektuar (jo toleruar) muajin e ramazanit qe per shume bashkombasit e mije eshte i shenjte, por meq ju (islamistat) e keni thyer paqen, e qe ne raste te tilla do te duhej te ishte e vetkuptueshme, me duhet te shtoj qe kjo ishte nje perralle e shkruar bukur per femijet.

P.S.
Flisni me seriozitetin me te madhe te mundshem me femijet, ata edhe perrallave ju besojn ne moshen e tyre.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė