Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-06-05, 14:20   #41
Bota_Sot
 
Anėtarėsuar: 18-06-05
Vendndodhja: Zvicėr
Postime: 59
Bota_Sot e ka pezulluar reputacionin
Gabim MUKI

faleminderit i nderuar, por kjo ka kaluar i nderuar dhe nuk jam ka merzitem aspak hiq, sepse qdo here kam dyshuar ne te!! NUK jam nje nejri qe vuaj per dik!!! por, faleminderit prej jush qe me uroni te mirat
__________________
Do tė afrohem do tė afrohem, do t\'i them nja dy tri fjalė, do tė hy nė zemrėn tėnde dhe kurrė mė s\'do tė dal!
Bota_Sot Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė