Shiko Postimin Tek
Vjetėr 08-03-07, 11:45   #20
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pikrisht sot ne diten dhe festen e gruas 8 marsin shprehi deshiren qe te gjitha grave te botes tua uroj festen e 8 marsit dhe uroj qe ne kete dit te kalojn sa me mir , kurse ne veqanti te gjitha grave dhe vajzave te ketij forumi ju uroj nga zemra qe te jene te lumtura dhe te gezuara edhe ne ditet tjera ne vijim.

Urime 8 marsin gjinia femrore kudo qe je ne bot !!!
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė