Shiko Postimin Tek
Vjetėr 21-07-11, 15:25   #40
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajme Interesante

Liqeni 23 metra i thellė, 16-vjeēari britanik e kalon me biēikletė

Matt Whitehurst 16-vjeēar ka kaluar dje liqenin Batermer duke ngarė biēikletėn mbi sipėrfaqen e tij, transmeton “Daily Star“.
Nxėnėsi i shkollės sė mesme refuzon tė tregojė se si arriti qė me biēikletė tė kalojė liqenin gati 23 metra tė thellė.
“Nuk mundem dhe nuk dua tė tregoj se si e kam arritur kėtė, por shumė njerėz e kanė pėlqyer dhe ata mund tė konfirmojnė se nuk bėhet fjalė pėr trik apo fotomontazh. Fotot janė reale”, ka thėnė Matt.
Ai e bėri kėtė pėr qėllim humanitar, pėr tė mbledhur para pėr viktimat e pėrmbytjeve, qė goditėn zonėn e Cambridget mė 2009.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė