Shiko Postimin Tek
Vjetėr 27-07-11, 13:29   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mac OS X Lion

Apple nxjerr sistemin e operimit Beta 4 tė rifreskuar

Pas sistemi tė operimit X Lion, kompania Apple ka prezantuar edhe sistem e rifreskuar tė tė ashtėquajturit Beta 4.

Ky ėshtė njė version disa herė mė i avancuar, sesa sistemet aktuale tė operimit pėr iPhone, iPad dhe iPod. Por kujdes pėrpara se t’a shkarkoni atė sistem, pasi ju munb tė humbisni fotografitė, videot dhe materialet e tjera nė pajisjen tuaj.

Shkarkimin e kėtij sistemi tė operimit tė rifreskuar mund t’a bėni nė faqen e Apple.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė