Tema: Lajme - risi
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 27-05-13, 16:45   #143
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Wink Titulli: Lajme - risi

Kufjet qė lexojnė mendjen dhe zgjedhin muzikėn sipas humorit tuaj


Kufje qė lexojnė mendimet dhe zgjedhin kėngėn mė tė pėrshtatshme pėr tu dėgjuar nė bazė tė humorit tuaj. Duket si fantashkencė, por shoqėria japoneze Neurowear, i ka nxjerrė nė treg dhe quhen “Mico”.

Sistemi ėshtė bazuar nė njė diapozitiv qė skanon zonat celebrale, pėr tė pėrcaktuar humorin e dėgjuesit dhe nė bazė tė gjendjes sė tij emocionale zgjedh edhe kėngėn qė duhet dėgjuar.

Duket se limiti aktual i sistemit nuk ėshtė i aftė pėr tė lexuar plotėsisht mendjen, ndaj janė tė kufizuara kėngėt e pėrzgjedhura pėr tė pėrshkruar humorin.

Gjithsesi siē informon Noa.al, kufjet janė nė gjendje jo vetėm tė lexojnė humorin tuaj, por edhe tė atyre qė iu qėndrojnė pranė, qoftė nėse janė tė stresuar, tė gėzuar apo tė lodhur.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė