Shiko Postimin Tek
Vjetėr 31-05-13, 01:15   #1
Izraeliti
surf maniac
 
Avatari i Izraeliti
 
Anėtarėsuar: 09-08-09
Vendndodhja: Proxy Server
Postime: 215
Izraeliti e ka pezulluar reputacionin
Gabim Kopjimi i videove .avi me Nero?

Para njё kohe kam shkarkuar njё verzion tё thjeshtёzuar tё Nero 7 (Nero burning room & Nero express) dhe kam deshirё qё me tё, ti kopjojё disa video nga formati .avi (Audio Video Interleave) nё DVD ose CD qё mund ti shikoj nga paisjet tjera pёr video (video player). Nё internet lexova rrethё disa kodekseve dhe disa mundёsive, por akoma nuk arrita qё tё kopjojё njё fajll tё till. Sqarimi i dhёnё nё faqen ehow.com nuk bёri punё pёr mua.

Nёse dikush ka pёrvoja tё tilla do ti isha shumё mirёnjohёs nёse na jep disa detaje!


__________________
m'sohen senet
Izraeliti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante