Shiko Postimin Tek
Vjetėr 25-06-13, 21:54   #321
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Zgjidhe kengen dhe njeriun per vallzim.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja Shiko postimin
Mos ki dert e gjen aj kohen per mu ahahahha
veq mos me qo ankesa te turisti me thane se ke lane kerkan hahahhahahaha
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė